Логотип сайту

Як подивитися статистику ВКонтакте?

Как посмотреть статистику ВКонтакте?

Соціальна мережа "ВКонтакте" дає можливість своїм користувачам стежити за статистикою відвідуваності їх особистої сторінки або утвореної ними групи.

Навіщо потрібна статистика ВКонтакте

Статистика цікава для звичайної людини, так як він зможе дізнатися, наскільки його пости цікаві іншим користувачам, приблизно вирахувати, хто заглядає на його сторінку, визначити, чоловіки або жінки цікавляться їм частіше. Також опція статистики дозволяє власникам спільнот Вконтакте відстежувати, наскільки популярна група, варто збільшувати кількість реклами або активність керівників групи. Ми пропонуємо вам навчитися того, як подивитися статистику особистої сторінки і статистику спільноти в контакті.

Як подивитися статистику сторінки ВКонтакте

Щоб зайти на сторінку статистики, вам необхідно в лівому вертикальному меню натиснути на пункт "Моя сторінка". В самому низу, після списку друзів, фотоальбомів, відео-та аудіозаписів, що ви повинні побачити напис "Статистика сторінки". Перейдіть за цим посиланням. Тепер ви можете подивитися інформацію, яку дають вам графіки, діаграми та цифри всіх трьох вкладок (відвідуваність, охоплення, активність).

Як подивитися статистику групи ВКонтакте

Подивитися статистику групи має право її адміністратор і творець. Якщо ви є одним з них, зайдіть в групу, під аватаркою натисніть на кнопку "Статистика".

Всі графіки і діаграми статистики ВКонтакте побудовані за однією схемою. Як вправно ними користуватися і бути в курсі своєї популярності і затребуваності своєї спільноти, ми детально розповімо далі.

Як користуватися статистикою ВКонтакте

Відвідуваність

 • Унікальні відвідувачі та перегляди. Тут можна дізнатися, скільки разів переглядали вашу сторінку в певний день, а також скільки чоловік її відвідували за той же день. Також вам вказується загальна і середньодобове число унікальних відвідувачів за конкретний місяць.
 • Стать, вік. На цій діаграмі ви побачите дані у відсотковому співвідношенні, які скажуть, чоловіки або жінки частіше бувають на вашій сторінці, люди якого віку цікавляться вами більше.
 • Географія. Тут ви зможете побачити, жителів яких міст цікавить ваша сторінка. Дані вказані в процентному співвідношенні. Натискаючи на кнопки "доба", "тиждень", "місяць", діаграми будуть змінюватися відповідно, тобто статистика буде відображати дані географії за останню добу, тиждень і місяць.
 • Пристрою. Ця діаграма показує кількість переглядів вашої сторінки з ПК і мобільних пристроїв.
 • Передплатники. Це показник вашої популярності, тобто кількість бажаючих бути вашим другом, а також кількість відписатися користувачів. Зазначаються дані за добу і за весь час.
 • Охоплення

  Дані цієї вкладки вказані за таким же принципом, що і дані попередньої вкладки. Наприклад, перший графік покаже, наскільки цікаві опубліковані вами записи на стіні. Цифри включають як друзів, так і інших користувачів соціальної мережі, які дивляться ваші публікації. Також тут йде їх поділ за статтю, віком, географії і пристроїв, з яких вони переглядали пости на вашій сторінці або в новинах.

  Активність

  Ця вкладка містить всього один графік у статистиці особистої сторінки, на якому зафіксовано кількість дій, вироблених з вашими записами від імені інших користувачів ВКонтакте. Враховуються лайки ("мені подобається"), перепис і коментарі. Крім того, графік відображає кількість користувачів, які відмовилися від ваших записів у себе в новинах.

  У статистиці групи дана вкладка включає в себе і другий графік, на якому відображено кількість опублікованих повідомлень, фотографій, аудіо і відеозаписів, а також активність у вигляді коментарів.

  Якщо вам сподобалося працювати зі статистикою ВКонтакте, спробуйте дізнатися статистику своїх повідомлень, прочитавши статтю в контакті подивитися статистику повідомлень.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту