Логотип сайту

Як не вимикати комп'ютер?

Как не выключать компьютер?

Часто виникає питання - чи варто час від часу вимикати комп'ютер? Або нехай завжди залишається включеним в мережу, перебуваючи в режимі очікування? Чи Правильно це?

Очищення

Система ПК має властивість накопичувати "сміття" тільки тоді, коли працюють програми, і в той же час певні програми за встановленим графіком самостійно чистять систему від такого "сміття". Отже, комп'ютер може працювати довго і без проблем. Особливо якщо комп'ютер добре укомплектований.

Старі комп'ютери

Для старих машин бажано всі операції з чищення проводити в ручному режимі, і, тим не менше, навіть такі ПК не вимагають відключення. Якщо системний блок став пригальмовувати, так це не тому, що він працює декілька днів, а з причини того, що ви вчасно не очистили його від сміття і так далі.

Скільки може працювати комп'ютер без відпочинку?

Скільки завгодно. Слід виставити порядок автоматичного переходу в сплячий режим. І це тільки для того, щоб комп'ютер не витрачав електроенергію.

Робочий режим

Що, якщо комп'ютер постійно тримати в робочому режимі? Працездатність може змінюватися, в залежності від проведеної операції. Наприклад, грає музика або йде фільм. У такому режимі роботи ПК можна не відключати взагалі, і нічого з ним не станеться.

Навантаження

Якщо навантажувати комп'ютер 3D графікою і працювати в цьому режимі цілодобово, то можуть бути проблеми з-за того, що процесор сильно завантажений, пам'ять не витримує навантаження, і якась деталь просто вийде з ладу. Вимикати комп'ютер? Все залежить від ступеня завантаженості. Не ґвалтуйте» свій агрегат, в іншому випадку доведеться робити ремонт.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту