Логотип сайту

Як зробити клан в Майнкрафте?

Как сделать клан в Майнкрафте?

Дивіться відео

Як зробити клан в Майнкрафте?

У популярної гри Minecraft існує опція створення кланів. В клані можна знайти нових друзів і розвинути в собі лідерські якості. Розглянемо поетапно, як зробити клан "Майнкрафте". Для того щоб мати можливість створювати клани, ви повинні ставитися до групи Premium і мати не менше 100 золотих монет.

Етапи створення клану

Один з найбільш відповідальних моментів в реєстрації спільноти - це вигадування імені. Воно повинно бути таким, щоб привернути увагу потенційних учасників клану. Поставтеся до вибору назви клану, як до вибору назви власного бренду.

Для того щоб створити свій клан, введіть команду /clanopen і придумане вами назва. Якщо ви захочете перейменувати свій клан, введіть команду /clanrename.

Потім створіть розділ "Про клан". Цей розділ повинен дати деяке розуміння того, на що претендує клан і для чого він створювався. Написавши про себе кілька рядків, ви виділитися з натовпу і привернете до себе більше уваги.

Також слід створити логотип клану, який зробить ваше співтовариство унікальним на території віртуального світу.

Не забудьте запросити друзів та інших учасників гри в свій клан. Для цього вам потрібно ввести команду /claninvite і вписати нік гравця, якого вам хотілося б бачити в клані. Для того щоб прийняти ваше запрошення, гравцеві буде потрібно в свою чергу ввести назву вашого клану.

Встановіть в клані ранги. Ви можете ввести власну систему рангів в клані, прописавши, скільки перемог гравцеві необхідно для просування на ранг вгору і скільки ігор він при цьому повинен відіграти з кланом.

Складіть анкету для вступників. Нехай кожен, хто хоче вступити в ваш клан, відповість на ряд запитань, наприклад: ім'я, вік, кількість перемог, наявність Скайпу і т. д. Це значно спростить спілкування між членами клану в майбутньому.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту