Логотип сайту

Як закатати березовий сік?

Как закатать березовый сок?

Натуральні соки домашнього приготування завжди дуже смачні і корисні. Про те, як заготовити фруктові і ягідні соки, ви зможе довідатися в нашій статті - Як заготовити сік. У цій же статті ми розповімо про те, як можна закатати березовий сік на зиму правильно і швидко.

Як краще закатати березовий сік на зиму

Березовий сік, втім, як і всі інші, дуже корисний для організму. Про його неоціненну користь вам розповість наша стаття - Чим корисні соки. Проблема лише в тому, що максимальний термін його зберігання в чистому вигляді - не більше доби. Для більш тривалого зберігання його краще закатати з мінімальною кількістю добавок, наприклад, ось так:

 • В березовий сік (30 л) слід додати борошно житнє (150 г) та цукор (200 г). Все перемішати і залишити на 5 діб у теплому місці.
 • Потім розлити по пляшках, герметично закупорити і прибрати на зберігання в приміщення з температурою не вище 10 градусів.
 • Термін зберігання такого соку - 3 роки. Він зберігає всі корисні вітаміни і мінерали, а від свіжого соку відрізняється невеликою кислинкою.

  А якщо ви любите більш солодкий і свіжий березовий сік, тоді спробуйте законсервувати його за таким рецептом.

  Як консервувати солодкий березовий сік

  Консервований за цим рецептом березовий сік може зберігатися один рік, хоча, як показує практика, він випивається набагато швидше. А для його приготування вам буде потрібно:

 • сік березовий - 3 л;
 • цукор - 100 г;
 • лимонна кислота - 15 р.
 • У сік додаємо цукор, доводимо до кипіння і кип'ятимо 10 хвилин. Потім додаємо лимонну кислоту і тримаємо на вогні ще хвилину. Після цього киплячий сік слід розлити в стерильні банки, закатати і укутати до повного охолодження. Зберігати його краще при температурі не більше ніж 18 градусів.

  Тепер ви знаєте, як закатати березовий сік в банки, а значить, зможете довго насолоджуватися смачним і корисним напоєм.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту