Логотип сайту

Як підключити безлімітний тариф?

Как подключить безлимитный тариф?

Якщо ви багато спілкуєтеся по телефону, користуєтеся Інтернетом, розсилаєте sms, то ідеальним рішенням, що дозволяє заощадити гроші, стане безлімітний пакет. Зараз практично у кожного оператора є такі тарифні плани. Ви можете відразу придбати стартовий пакет з цікавлять вас пропозицією або перейти до діючого тарифу на безлімітний. Як підключити безлімітний тариф оператора «Мегафон», ви дізнаєтеся з нашої статті.

Вибір пакету

Оператор «Мегафон» представляє пакети послуг на будь-який смак. Щомісячна плата за користування безлімітним пакетом становить від 199 до 2500 рублів на місяць. Різниця в ціні пояснюється його наповненням. Всього в лінійці «Мегафона» представлено 5 тарифних планів. В самому бюджетному з них на місяць вам виділяється 300 хвилин на номери «Мегафона» по всій країні і 0,5 Гб Інтернету. З найбільш дорогим пакетом ви вже отримуєте 5000 хвилин на всі номери Росії, 5000 смс і 15 Гб Інтернету в місяць.

Більш докладно з вартістю та умовами тарифних планів оператора можна ознайомитися на їх офіційному сайті moscow.megafon.ru.

Якщо ви є абонентом «Мегафон», то можете перейти на потрібний пакет, набравши відповідну USSD-команду. Її код ви можете знайти, пройшовши по тому ж посиланню. Клікніть на кнопку «Детальніше» біля вподобаного пакету і під всім текстом знайдіть кнопку «Перейти на тариф». Натиснувши її, ви отримаєте номер телефону для активації послуги. Не можна отримати безліміт таким чином тільки в пакеті «XS». Його можна тільки купити.

Придбати сім-карту ви можете на цьому ж сайті або через магазин, в якому представлений даний оператор. Не забудьте мати при собі паспорт для її покупки.

Сподіваємося, що наведена інформація була для вас корисною і завдяки їй ви зможете заощадити гроші, які ви витратите на більш цікаві речі.

Якщо вам необхідно підключити Інтернет на Мегафоні, читайте про це в статтях Як підключити Інтернет на Мегафоні і Як підключити безлімітний Інтернет на Мегафоні.

Якщо ви не можете підібрати відповідний тарифний план або сумніваєтеся в правильності свого вибору, то огляд тарифних планів представлений у статті тариф Мегафон вигідніше.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту