Логотип сайту

Як змінити пароль на wifi?

Как поменять пароль на wifi?

Сьогодні безліч користувачів воліє WiFi-роутери класичним модемів, що не дивно, адже це набагато зручніше: більше не потрібно плутатися в проводах і бути прив'язаним до одного місця, крім того, до нього можна підключити безліч пристроїв. Як правило, разом з роутером видається пароль, проте використовувати заводський пароль не рекомендується - найчастіше він досить простий, а значить, цілком можливо, що мережею WiFi будете користуватися не тільки ви, але і ваші не надто сумлінні сусіди.

Так що, краще все-таки поміняти пароль WiFi-роутера. Докладніше про встановлення пароля читайте в статті "Як встановити пароль на WiFi?". Відразу відзначимо, що деякі кроки можуть злегка відрізнятися в залежності від конкретної моделі маршрутизатора, проте в загальних рисах схема зміни паролю роутера однакова для більшості пристроїв.

Отже, для зміни пароля:

 • Визначаємо IP роутера. Як правило, IP роутера записується на самому пристрої. Якщо його там немає, можна зайти в налаштування бездротового з'єднання через значок, що показує наявність WiFi-з'єднання. У вікні параметрів необхідно натиснути кнопку "Відомості", у вікні знайти рядок "Шлюз за замовчуванням IPv4", навпроти цього параметра буде значитися ваш IP.
 • Як тільки IP стало відомо, вбиваємо його значення в адресний рядок будь-якого браузера, і натискаємо "Enter". У вікні вказуємо "Ім'я користувача" і "Пароль", ці дані також можна знайти на самому пристрої. Однак якщо їх там немає, справа не вирішиться так просто, як у випадку з IP. Ви можете спробувати "Ім'я користувача" - admin і такий же пароль, або взагалі не заповнювати вікно пароля, але якщо ці кроки не допоможуть, доведеться дзвонити в службу підтримки.
 • Коли ви підберете правильну пару "Ім'я користувача"та"Пароль", відкриється меню налаштувань. Воно буде велике і спочатку, ймовірно, вас налякає, проте, як відомо, "очі бояться...". Оскільки в нашій статті ми не беремо в приклад ніякої роутер, а складаємо загальну схему, точну інструкцію дати неможливо. Тим не менш, можна описати приблизну ситуацію. Отже, перед вами, найімовірніше, у верхній лівій частині вікна є невелика, скажімо так, "головне меню", а в ньому є пункт типу "Настройка інтерфейсу користувача" або "Основний" (англійською - Interface Setup і Basic відповідно). Даний пункт має випадаюче меню, в якому потрібно знайти підпункт з назвою типу "Wireless".
 • Відкриваємо вікно налаштувань "Wireless Setting", в ньому теж буде багато-багато параметрів, однак нас цікавить полі "Pre-Shared Key", в якому вказується необхідний пароль будь-якого ступеня складності.
 • Тепер ви знаєте, як змінити пароль WiFi-роутера, і можете бути впевненим, що відтепер ніхто не буде у вас красти!

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту