Логотип сайту

Що таке автомобіль?

Что такое автомобиль?

Давайте розберемося, що таке автомобіль: яке значення і походження цього слова, і в яких випадках доречно вживання.

Слово «автомобіль» має греко-латинське походження. «Авто» - грецьке «сам», «мобіль» (латинське) - рух. Тобто автомобіль - це транспорт, який рухається самостійно.

На відміну від транспортних засобів на кінній тязі (та інших возів) автомобілі приводив у рух двигун внутрішнього згоряння, тому даний винахід і отримало таку назву. Двигуни в автомобілях можуть бути паровими, дизельними, бензиновими, газовими, електричними, газогенераторными і гібридними.

Автомобіль: визначення

Сьогодні автомобільним транспортом називають всі легкові і вантажні машини, тролейбуси, автобуси і навіть бронетранспортери. А ось мотоцикли та трактори до цієї категорії не відносяться. Тобто автомобіль - це самохідний механічне безрельсовое транспортний засіб на чотирьох колесах, призначений для перевезення пасажирів та вантажів, а також для буксирування.

Різновид автомобілів

Автомобілі можуть використовуватися як цивільна, військова і спортивна техніка. А виробництвом автомобілів займається автомобільна промисловість.

Приклад використання слова: "Кількість автомобілів в сучасних містах зростає в геометричній прогресії, що стає явною загрозою для здорової екології."

Іншу цікаву інформацію про автомобільний транспорт ви знайдете в нашій рубриці Авто.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту