Логотип сайту

Як очистити мікрохвильовку?

Как очистить микроволновку?

Мікрохвильова піч є улюбленою побутовою технікою багатьох людей. Але, як і будь-яка інша техніка, вона періодично потребує чищення, особливо всередині. Саме тут накопичується жир, залишки їжі і навіть неприємний запах, від яких часом дуже важко позбутися. Нижче ви знайдете корисні рекомендації, які допоможуть очистити мікрохвильовку швидко, легко і безпечно.

Як можна швидко очистити мікрохвильовку

Максимально швидко очистити свою кухонну помічницю можна за допомогою побутової хімії. Можна використовувати як спеціальні засоби, призначені для чищення цієї техніки, так і універсальні. При цьому краще використовувати спреї і гелі (Пемоксоль, Грізлі, Сіліт Бенг), а не абразивні чистячі речовини. Останні при частому використанні можуть істотно деформувати внутрішню поверхню мікрохвильовки, в результаті чого вона може почати неправильно працювати або ж під час роботи від неї буде йти неприємний запах.

Ці засоби здатні ефективно і швидко очистити мікрохвильовку всередині. Але тільки от багато з них коштують чимало, так і володіють сильним запахом, від якого потім важко позбутися. Тому якщо перспектива миття мікрохвильовки засобами побутової хімії вас не приваблює, спробуйте вдатися до народних засобів.

Як очистити мікрохвильовку всередині народними засобами

Очистити мікрохвильову піч всередині можна швидко, а головне безпечно за допомогою підручних засобів:

 • Лимон і вода. Необхідно змішати склянку води і соком половини лимона. Суміш вилити в чашку і відправити в мікрохвильову піч на 10 хвилин в режим «Підігрів» на максимальну потужність. Після закінчення цього часу посуд з мікрохвильовки дістати, а її внутрішню поверхню добре протерти вологою чистою губкою.
 • Сода. У тарілку насипати 2 ст. л. соди і поставити в мікрохвильову піч на 10 хвилин при повній потужності. Після посуд вийняти, а саму піч протерти вологою губкою.
 • Оцет і вода. Необхідно налити в чашку 2 склянки води і додати 1 ст. л. оцту. Отриману рідину просто моєму мікрохвильовку.
 • Як бачите, очистити мікрохвильовку за допомогою народних засобів дуже легко, просто, безпечно, а головне, дешево. Плюс до всього, використовуючи будь-якої з вищеописаних способів, ви зможете не тільки очистити свою піч від жиру, бруду та залишків їжі, але і позбутися від неприємних запахів.

  Ми розповіли вам про найпростіших, але в той же час ефективні способи, що дозволяють очистити мікрохвильову піч. Який саме вибрати, вирішувати тільки вам. Все залежить головним чином від ступеня забруднення мікрохвильовій печі: з невеликими впораються народні засоби, ну а серйозні забруднення краще довірити побутової хімії.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту