Логотип сайту

Що можна зробити із стрічок?

Что можно сделать из ленточек?

Дивіться відео

Що можна зробити із стрічок?

Складно знайти дівчину, яка не любить вишивати, проте не кожен сьогодні може знайти час займатися своїм хобі - вічно заважають навчання, робота, домашні обов'язки. Проте на деякі види рукоділля особливо багато часу не потрібно.

У цій статті розповімо, що і як можна зробити зі звичайних стрічок.

Найцікавіше заняття - плетіння зі стрічок. Це, до речі, не тільки цікаво, але і просто. Плетіння зі стрічок дозволяє створювати дуже і дуже яскраві й оригінальні вироби. Сплести можна і різнобарвний браслет для дитини або подружки-хіпі, і виготовити красиву закладку для книги. Існує багато схем плетіння, розповідають, як робити браслети із стрічок, але найпростіший - зшити потрібну кількість стрічок по верхньому краю і почати плетіння хоча б за прикладом найпростішої коси, а потім зшити нижній край. Зверху швів можна закріпити декоративний елемент, наприклад, гарний ґудзик.

Можна також стрічки зробити красиві квіти, які можуть бути і елементами декору, і аксесуарами. Якщо пришьете до квітки з стрічок гумку, отримаєте цікавий аксесуар для волосся, а якщо просто заколіть шпильку - брошку. Розглянемо на прикладі, як зробити квіти зі стрічок.

Спробуйте самі!

Дуже оригінальні квіти виходять за наступною схемою плетіння:

 • Беремо основу (будь-щільний матеріал) і вирізаємо з нього коло діаметром 8 див.
 • Перетворюємо основу в конус, для чого робимо проріз в одному місці від краю до центру, формуємо конус і зшиваємо розріз.
 • Стрічку кладемо на конус, пришиваємо в одному місці.
 • Починаємо укладати стрічку хвилями, формуючи квітка.
 • Пришиваємо залишився кінець - і справу зроблено!из ленточек
 • Ця схема хороша тим, що залишає місце для фантазії: укладаючи стрічку різними способами, можна зробити розкішну троянду з стрічки або простенький польова квітка. Однак ця схема не єдина, в інтернеті можна знайти ще масу "рецептів" того, як зробити квіти зі стрічок своїми руками.

  Звичайно, можна зробити бантики зі стрічки, які будуть служити елементами для прикраси самих різних речей - дитячого одягу, нудних светрів, і, звичайно ж, коробок з подарунками.из ленточек

  До речі кажучи, стрічки допоможуть зробити ексклюзивним самий звичайний подарунок, наприклад, щоденник, рамку для фотографій або фотоальбом. Спочатку всі ці речі можна задрапірувати непотрібної тканиною, а зверху зробити вишивку стрічками. Подарунки ручної роботи нині в моді, і вони, напевно, потішать людини, у якого "все є".

  Як бачите, всі схеми досить прості, а час створення кожного виробу - мінімально. Сподіваємося, для такого рукоділля у вас завжди знайдеться час!

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту