Логотип сайту

Як пройти уроки в Шарарам?

Как пройти уроки в Шарарам?

Дивіться відео

Як пройти уроки в Шарарам?

Шарарам - це цікава мережева гра для дітей 4 -12 років. Тут вони не тільки навчаються, але й розважаються і спілкуються один з одним. В основі гри лежить анімаційний мультфільм «Смішарики». З нашої статті ви дізнаєтеся, як пройти урок у грі Шарарам.

Шарарам - гра, що складається з 99 рівнів, кожен з яких змінює свій колір. Суть гри полягає в проходженні уроків, за допомогою яких дитина не тільки отримує знання, але й пізнає навколишній світ, самого себе і вчиться спілкуватися з іншими дітьми. У той же час, виконуючи завдання, дитина розвиває увагу, пам'ять, посидючість і творчі здібності.

Проходження гри Шарарам

В інтелектуальній грі Шарарам представлені різні уроки: прості і більш складні, з прямою відповіддю і відповіддю, який необхідно знайти, погравши в гру або виконавши додаткові завдання. Відповіді на запитання можна знайти наступним чином:

 • пошуковик. Якщо питання нескладний, можна ввести його в пошуковик (наприклад, Яндекс) і знайти правильну відповідь.
 • сайти з відповідями. У мережі є багато різноманітних сайтів з відповідями на уроки гри Шарарам. Прикладом такого джерела може бути сайт frazigame.ru.
 • соціальні мережі. В соціальних мережах (Однокласники, ВКонтакте) також існує велика кількість груп і сторінок, на яких гравці діляться відповідями. Там ви можете задати своє запитання або пошукати відповідь серед опублікованих питань і відповідей.
 • Використовуючи один з цих варіантів, ви зможете пройти уроки в Шарараме.

  Варто відзначити, що всі уроки гри складають певні місії. Наприклад, якщо необхідно пройти місію агентів Шарарам "Обережно, лихоманка!", дитина повинна пройти всі завдання, запропоновані в цій місії.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту