Логотип сайту

Як вилікувати грибок на руках?

Как вылечить грибок на руках?

Грибкове захворювання рук називається оніхомікозом. Це інфекційне захворювання, заразитися яким значно простіше, ніж здається на перший погляд. «Підхопити» інфекцію можна через рукостискання, у транспорті та інших громадських місцях, манікюрному кабінеті. Тому потрібно знати перші ознаки захворювання і те, як вилікувати грибок на руках.

Симптоми грибка

Грибок підступний тим, що перші ознаки проявляються не відразу, а лише коли інфекція починає вражати тканини. Потрапляючи в організм через найдрібніші ураження шкіри, інфекція може швидко поширитися на інші ділянки тіла, а в запущених випадках - на внутрішні органи. Тому потрібно знати, як виглядає грибок на руках. Його можна визначити за такими ознаками:

 • постійний свербіж, що посилюється після миття рук і переходить в больові відчуття;
 • поступово збільшуються висипання, плями, попрілості на шкірі рук;
 • прозорі бульбашки, утворюють мокру поверхню при пошкодженні;
 • нехарактерна пітливість рук;
 • лущення шкіри і утворення тріщин між пальцями.
 • Методи лікування грибка на руках

  Оскільки грибок - це інфекційне захворювання, не варто займатися самолікуванням. Підтвердити або спростувати діагноз і призначити лікування зможе лікар-дерматолог. Способи та тривалість лікування залежать від стадії захворювання.

  При легкій формі вилікувати грибок можна з допомогою наступних препаратів: мазей, лосьйонів, кремів. Наприклад, Бетасалик, Кандид, Залаин, Нізорал, Экзодерил, саліцилова, сірчана і цинкова мазь. Перед їх нанесенням руки треба розпарити у воді з содою, сполоснути та просушити.

  На більш пізніх стадіях рекомендується вживання таблеток «Нізорал» з місцевим застосуванням Кетоконазолу. Одночасно з медикаментозним лікуванням можна робити ванночки для рук з відваром чистотілу. Не зайвими будуть заходи по зміцненню імунітету.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту