Логотип сайту

Як доїхати до Дивеево?

Как доехать до Дивеево?

Село Дівєєво, що розташувалося біля річки Вичкинзы, знаходиться в 175 км від Нижнього Новгорода, поруч з Саровом. Велику популярність село отримало завдяки Свято-Троїцькому Серафимо-Дивеевскому жіночому монастирю. Серед православних він вважається четвертим Земним Уділом Пресвятої Богородиці, до того ж єдиним в Росії. Щорічно безліч паломників прокладають свій шлях у ці краї. Якщо ви зібралися по святих місцях, то вам корисно буде знати, як доїхати до Дивеево.

Місце розташування села Дівєєво

Дивеево розташований в 12 км від міста Сарова, але проїхати через нього не вийде, так як Саров - закрите місто. Тому шлях до знаменитого монастиря краще тримати через Арзамас, що в 65 км від села Дівєєво.

В Дівєєво на автобусі

Якщо ви своїм ходом дісталися до Арзамаса, то до Дивеево можна доїхати автобусом з автовокзалу, який розташований поряд із залізничним вокзалом «Арзамаз 2». Розклад автобусів досить зручно, вони ходять регулярно і часто. Перше відправлення починається о 5.30 ранку, далі майже щогодини до 17.30. Час в дорозі складе приблизно 1,5 години.

Автобуси з Нижнього Новгорода ходять з автовокзалу на вулиці Лядова. Їх кінцевим пунктом є Серафимо-Дівєєвський монастир. Прямий автобус в Дівєєво їздить тричі на день: о 6.30 у будні чи у 7.00 у вихідні, а також у 14.25 і 15.25 щодня.

Як доїхати до Дивеево на автомобілі

Дістатися на автомобілі Нижнього Новгорода можна по трасі «Нижній Новгород-Саранськ» до воскресіння христового, з якого є два виїзду в бік Дівєєва. Однак обидві ці дороги з'єднаються в одну і йдуть безпосередньо до села через залізничний переїзд і село Виїзне.

Якщо ви тримаєте шлях з боку Москви, то можна проїхати через Нижній Новгород. Не доїжджаючи до нього 20 км, через кілька км після повороту у бік Дзержинська, на шляху прямування зустрінеться поворот на дорогу з покажчиком у бік Казані. По ній можна переправитися через Оку і далі їхати за вказівниками «Арзамаз», «Саранськ».

Якщо ви любите подорожувати по країні, то вам можуть бути корисні статті:

  • Як дістатися до Пушкіно
  • Як дістатися до Лужників
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту