Логотип сайту

Як налаштувати fraps?

Как настроить fraps?

Дивіться відео

Як налаштувати fraps?

Існує маса програм для зйомки відео і скріншотів в процесі активної роботи додатків або ігор. Однією з найпопулярніших є Fraps.

Незаперечними плюсами цієї утиліти є простота настройки і управління, робота з трея (області повідомлень) і можливість завантажити безкоштовну версію програми і без проблем її русифікувати.

Але потрібно зауважити, що відеофайли, зняті за допомогою описуваного програми, відрізняються досить великим розміром. Обов'язково враховуйте це при запису відео.

У деяких користувачів іноді виникають проблеми з налаштуванням Fraps. Для того щоб роз'яснити всі незрозумілі моменти, ми опишемо інтерфейс і можливості цієї чудової утиліти.

Fraps: налаштування

Інтерфейс програми складається з чотирьох вкладок:

 • головне;
 • FPS;
 • відео;
 • скріншоти.
 • Розглянемо більш детально кожну з них.

  Вкладка «Головна»

  У цій вкладці вказана інформація про реєстрацію, збірці і версії програми. Також присутні налаштування завантаження програми при старті операційної системи, запуск в згорнутому режимі, закріплення вікна інтерфейсу поверх інших, моніторинг Aero і згортання в трей.

  Настройка здійснюється установкою мітки (галочки) або її зняттям навпроти потрібного пункту.

  Вкладка «FPS»

  Тут користувач зможе змінити шлях збереження файлів з тестами, призначити гарячу клавішу перевірки продуктивності, провести такі налаштування тесту, як частота кадрів, час кадрів і журнал роботи, визначити час тривалості тесту, призначити гарячу клавішу виклику і положення оверлея (або зовсім відключити його) і дозволити оновлення оверлея разів в секунду.

  Невелика довідка: оверлей - це індикатор, що відтворює частоту кадрів в секунду і з'являється під час роботи запущеного додатку. Йому можна задати чотири положення: у верхньому і нижньому правому і лівому кутку.

  Вкладка «Відео»

  У вкладці "Відео" можна змінити папку для зберігання відеозаписів, призначити гарячу клавішу для захоплення відео, визначити співвідношення: розмір/якість відеозапису за допомогою налаштувань fps і розміру відео (повний або половина), розділити відео на окремі файли з 4 Гб, приховати курсор, блокувати частоту кадрів і налаштувати параметри звукової доріжки.

  Вкладка «Скріншоти»

  Тут, як і в попередніх вкладках, визначається шлях збереження (в даному випадку скріншотів), гаряча клавіша і розширення для скріншота, а також додаткові налаштування у вигляді додавання накладення на зображення і частоти автоматичного скріншота (при активації).

  Якщо у вас ще залишилися питання про те, як налаштувати Fraps, ви можете подивитися невелике навчальне відео.

  Додаткову інформацію про те, як користуватися цим додатком, читайте у статті Як користуватися Fraps.

  Після того як програма буде встановлена, можна приступити і до зйомки кадрів, а як це правильно зробити, можна прочитати в статті Як знімати Фрапсом.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту