Логотип сайту

Як доїхати до Ярославля?

Как доехать до Ярославля?

Ярославль - один з найстаріших російських міст, зберіг донині масу найкрасивіших пам'яток минулих століть. Якщо вам по душі міста, в яких сильний російський дух старовини, Ярославль обов'язково слід відвідати.

У цій статті розповімо, як доїхати до Ярославля.

Поїздом

Через Ярославль проходить величезна кількість поїздів. І якщо ви збираєтеся з Москви в Ярославль, ви можете вибрати аж з 226 поїздів, 24 з яких - фірмові. Звичайно, як ви розумієте, при такому асортименті легко можна підібрати оптимальний час відправлення.

Поїзд з Москви до Ярославля йде близько 4 годин, орієнтовна ціна квитка на звичайний поїзд - 700 рублів за сидяче місце, 1000 - за плацкартне. Фірмові поїзди сидячі місця не пропонують, а плацкарт просять близько 1500 рублів.

Звичайно, фірмові поїзди більш комфортні, ніж звичайні, проте варто переплачувати через це в два рази? Тим більше, що поїздка триває всього 4 години.

Подивитися рейси на необхідні дати, а також дізнатися про поїздах, що прямують в Ярославль з інших міст, можна з допомогою даного сервісу.

Автобусом

Дістатися до Ярославля можна і на автобусі. Їх ходить теж досить багато. З докладним розклад можна ознайомитися тут. Ціна квитка на автобус - 700 рублів, однак поїздка в даному випадку займе більше часу - 5-6 годин.

На особистому авто

Відстань між Ярославлем і Москвою становить 272 км, на такий шлях знадобиться приблизно 22 літри бензину, тобто близько 700 рублів доведеться витратити на паливо. Виходить, що ціна поїздки до Ярославля приблизно однакова при користуванні і поїздом, і автобусом, і особистим авто, правда, якщо ви вирушаєте у подорож з компанією, можна заощадити, поїхавши на машині.

На літаку

У Ярославлі є аеропорт, а значить, дістатися до міста можна і літаком, проте, по-перше, це буде значно дорожче, а по-друге, майже всі рейси - пересадочні, в підсумку доведеться провести в дорозі годин 10, а то і 20, заплативши при цьому 10000 рублів за квиток.

Авіаквитки по напрямку Москва-Ярославль, а також рейси в Ярославль з інших міст можна уточнити тут.

Читайте також:

  • На який купюрі Ярославль
  • Як доїхати до Медведково
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту