Логотип сайту

Як стати мужиком?

Как стать мужиком?

"Будь ти мужиком, врешті-решт!" - цю фразу чують на свою адресу багато чоловіків в абсолютно різних ситуаціях. А що взагалі означає бути мужиком, і як їм стати? Відкинемо в сторону стереотипні думки на кшталт "не служив - не мужик", "всі баби від нього без розуму - справжній мужик" і т. д., бо як основа справжньої мужності лежить набагато глибше. Розглянемо докладніше, на чому вона базується і який він - справжній чоловік в ідеальному розумінні.

Якості справжнього чоловіка

Внутрішній стрижень, твердість у переконаннях

У цього чоловіка є свої принципи і переконання, яким він вірний. Важливо мати свою думку і вміти відстоювати свою точку зору, особливо якщо чоловік правий і його слово може значно вплинути на майбутнє. Він самостійний, вміє сам приймати рішення. Чоловік, який, як флюгер на вітрі, повертається то в той бік, то в цю залежно від того, яке положення зручніше, не доб'ється поваги.

Самореалізація

Чоловікові дуже важливо реалізуватися в житті, і цьому сприяє його діяльність. Самореалізація в справі для чоловіка знаходиться на першому місці, і жінка, яка здатна це зрозуміти і прийняти, надійде дуже мудро. Важливо знайти себе в якому-небудь справі, в роботі, де можна проявити свій талант, розкрити себе, отримати визнання.

Наполегливість і цілеспрямованість

Чоловік завжди до чогось прагне, йому хочеться досягати нові висоти, отримувати суспільне визнання і т. д. Важливо не зупинятися на півдорозі і опускати руки, коли щось не виходить або йде не так. Не все в житті виходить гладко і швидко, однак вміння долати перешкоди заради досягнення мети притаманне справжньому чоловікові.

Впевненість у собі

Багато чоловіків страждають від внутрішньої невпевненості в собі і всіляко намагаються це приховати. Деяким це вдається, але низька самооцінка все ж видає себе. Важливо виявити, прийняти і опрацювати свої комплекси - ви станете більш впевненим у собі і помітите, як змінюється в позитивний бік ставлення оточуючих до вас. Впевненого в собі чоловіка поважають, з ним рахуються, запитують його думку. Важливо не переплутати впевненість з самовпевненістю. Самовпевненість - часто впевненість "навпаки" і виникає від низької самооцінки. Самовпевнена людина часто підживлює свою, як він вважає, "впевненість" тим, що намагається довести, наскільки і в чому він краще інших. Наприклад, він часто говорить, намагається зачепити за живе (ми говоримо про злісних висловлюваннях, а не про гумор), щоб тим самим підняти свою самооцінку. Впевненому в собі чоловікові такі прийомчики не потрібні, все і так відчувають його внутрішню силу, він ставиться до людей доброзичливо.

Надійність

Справжній чоловік асоціюється зі стабільністю, надійністю, адже не дарма кажуть "як за кам'яною стіною". Це означає, що якщо цей чоловік щось пообіцяв, він обов'язково стримає своє слово. Чоловік, у якого сім п'ятниць на тижні, не вселяє довіри. Чоловік, який постійно прибріхує, теж не в пошані.

Спокій

Ви можете уявити справжнього чоловіка в стані істерики? Як мінімум, це викликає подив. Справжній чоловік вміє контролювати свої емоції, він спокійний і реагує на небажані для нього наслідки і події в житті адекватно, не дозволяє захлеснув його негативним емоціям висловитися надто бурхливо.

Уміння долати свої страхи і невдачі

Майже всі люди чогось бояться, і справжні чоловіки - не виняток. Тільки вони, на відміну від інших, намагаються долати свої страхи і знову прагнути до своїх цілям після невдач.

Прагнучи розвивати в собі ці якості, ви станете справжнім мужиком. Не секрет, що на чоловіка може дуже впливати його жінка. Якщо відносини в парі будуються гармонійно, то партнери сприяють розвитку один одного. Відповідно, жінка сприяє розвитку кращих якостей у своєму чоловікові, допомагає йому розкритися і реалізувати свій потенціал. Але для того щоб досягти такого рівня відносин, потрібно правильно себе поводити. Тому в рамках цієї статті також поговоримо про те, як веде себе справжній чоловік у стосунках із жінкою.

Справжній чоловік у відносинах з жінкою

 • Шанобливе ставлення до жінки. Взагалі, це дуже цінна якість відносно жінок будь-якого віку. Це дотримання етикетних правил по відношенню до слабкої статі, вміння правильно вести бесіду з жінкою, визнання її права на індивідуальність і слабкість, збереження поваги в негативних ситуаціях, суперечках, сварках.
 • Сміливість і рішучість у прояві своїх почуттів. Якщо ви дійсно любите, не бійтеся показати, сказати про це. Жінки, багато з яких хиткі й непевні, цінують сміливих чоловіків.
 • Сталість. Сюди відносяться вірність і виконання своїх обіцянок. Якщо жінка почуває себе поряд з вами безпеки, може повністю вам довіритися, то все краще, що вона може дати, буде тільки для вас.
 • Вміння вести себе в різних ситуаціях. Безсердечний і твердолобий тиран і догідливий підкаблучник - це дві крайності, яких треба остерігатися. Треба розуміти, коли її треба втішити, допомогти, а коли - трохи приструнити. Жінки теж не ідеальні.
 • Турбота - дуже важливий фактор для гармонійних відносин. Якщо ви думаєте тільки про себе, про те, що ви можете отримати від відносин з жінкою, тобто проявляєте повний егоїзм, сильної взаємної любові не буде. Для справжнього чоловіка нормально дбати (у всіх сенсах) про свою жінку, допомагати їй, доглядати за нею. Причому важливі ваші дії. Красиво говорити може кожен, але справжні почуття підтверджуються також вчинками.
 • Щира любов - мабуть, це найголовніше, чого потребує ваша жінка, якщо вона з вами по любові. Чоловіки порівняно з жінками відрізняються більшою стриманістю, скупістю в прояві почуттів. Жінці потрібно відчувати, що вона кохана, інакше від нестачі уваги можуть виникнути проблеми. Тому не забувайте демонструвати любов до своєї жінки частіше.
 • Дотримуючись цих порад, можна стати справжнім мужиком. Також ви можете заглянути в статтю Як стати чоловіком.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту