Логотип сайту

Що таке тир?

Что такое тир?

Слово «тир» має кілька значень. Наприклад, так називали стародавній фінікійське місто, бога битви в германо-скандинавської міфології, бога мудрості, знань і писемності в рамках вірменської міфології та ін. Але щоб до кінця зрозуміти, що таке тир в його звичному сенсі, варто розглянути основне значення даного терміна.

Тир - це...

Тиром називають спортивна споруда, що використовується для стрільби. Таке місце ще називають стрільбищем. Стрільбища - це спеціально організовані й адаптовані місця як для цільової, так і для навчальної стрільби з персонального стрілецької зброї. Є стрілецькі позиції і навчальні мішені.

Тири можуть бути організовані по-різному. І це, насамперед, залежить від типу зброї. Наприклад, використання вогнепальної зброї вимагає наявності рикошетного каналу і пулеприемника за лінією мішеней. Для цих цілей можуть бути використані дерев'яні чурбаны завдовжки не менше півметра, які укладаються в щільний штабель.

Ви зможете побувати в пневматичному тирі, який оснащений сенсорним екраном, або в інтерактивному графічному лазерному тире. Такі можливість забезпечуються новітніми технологіями в галузі озброєння. Сучасні типи тирів можуть бути використані як для підготовки силових відомств, так і для розваги.

Багато інші цікаві визначення ви зможете знайти в спеціальному розділі нашого сайту - Визначення.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту