Логотип сайту

Як створити портал?

Как создать портал?

Дивіться відео

Як створити портал?

Творці Майнкрафт весь час намагаються зробити гру більш цікавою. Вони розширили її можливості шляхом введення порталів. Їх існує декілька, і найчастіше гравцеві доводиться крафтить вхід те чи інше вимірювання. Нижче буде описано, як створити портал.

Як створити портал в пекло?

Щоб створити в Майнкрафт портал в пекло, потрібно роздобути 10 блоків обсидіану. Його можна знайти в нижніх блоках, поруч з лавою. Проте слід бути обережним, щоб не впасти у неї і не померти. Цей матеріал можна добути тільки за допомогою алмазної кирки, інші просто зламаються.

Як тільки блоки обсидіану будуть в руках, потрібно звести з них квадратну конструкцію. Вона повинна бути 5 блоків висотою та довжиною 4. Щоб активувати портал в пекло, потрібно підпалити його кресалом. Потім потрібно стрибнути в конструкцію з обсидіану, і ви опинитеся в пеклі. Він сповнений лихих мобів і рідкісних ресурсів.

Перед тим, як зробити портал в пекло, слід завантажити спеціальний мод. Зробити це можна тут.

Як створити портал в рай?

Портал в рай дає гравцеві багато можливостей, адже там також багато корисних ресурсів. Зробити портал неможливо без мода. Завантажити його можна тут.

Після установки мода потрібно зробити рамку заввишки 6 блоків і шириною 4 з світиться каменю. Його можна добути тільки в пеклі. Для активації порталу в пекло потрібно полити рамку водою, після чого в нього можна буде стрибнути і опинитися в іншому вимірі.

Як зробити портал Край?

Портал Край можна не тільки створити, але й знайти. Однак перш ніж вирушати туди, потрібно добре подумати, так як вибратися звідти можна тільки вбивши дракона, а зробити це непросто. Щоб знайти портал в Край, слід набрати якомога більше очей Эндерменов, тому доведеться спуститися в пекло. Вони допоможуть відшукати Край, оскільки вхід в нього постійно пересувається. Активувати портал можна, заповнивши плиту очима Эндерменов, яких потрібно буде 12 штук.

Більше рецептів крафта можна почерпнути в нашому розділі - Майнкрафт.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту