Логотип сайту

Як намалювати коло?

Как нарисовать круг?

Дивіться відео

Як намалювати коло?

Існує чимало способів, як намалювати коло. Розглянемо найбільш цікаві з них.

Малюємо з допомогою квадратів

Нам знадобиться: лінійка, олівець, ластик.

 • Малюємо квадрат, використовуючи тонкі лінії, які надалі можна буде легко стерти.
 • Проводимо осі симетрії квадрата - лінії, які ділять його навпіл по сторонах і діагоналях. В результаті повинні вийти чотири лінії, що перетинаються в центрі квадрата.
 • Працюємо з діагоналями. Кожну полудиагональ ділимо на три рівні частини. Відзначаємо на полудиагоналях (з допомогою проведеного поділу) точки на рівні 2/3 від центру першого квадрата. Ці точки - вершини нового квадрата. Накресліть його.
 • На середині кожної сторони першого квадрата і на кожному розі другого квадрата відзначаємо точки (всього 8). Через ці точки проводимо окружність.
 • Акуратно перемо допоміжні лінії. Справу зроблено!
 • Малюємо за допомогою мотузки

  Нам знадобиться: мотузка, скотч, олівець.

  Беремо мотузку і відміряємо на ній необхідний радіус, ставимо якусь мітку, наприклад, шматочок скотчу. Кінець шнура прикладаємо до уявного центру кола, "мічений" кінець і олівець затискаємо між вказівним і середнім пальцем і проводимо окружність, притримуючи кінець, що розташовується в центрі, інший рукою.

  Рада! Спочатку проведіть верхню півколо, потім переверніть лист на 180 градусів і повторіть роботу.

  Малюємо за допомогою підручних засобів

  Нам знадобиться: щось кругле, олівець.Круг

  Якщо ви не дружите з окоміром, вищенаведені інструкції навряд чи допоможуть вам намалювати ідеально рівне коло. У вашому випадку можуть підійти інші підручні засоби, які спочатку мають круглу форму. Придивіться до посуді, тут достаток діаметрів - тарілка, блюдце, основа гуртки і т. д.

  Малюємо за допомогою програми

  Нам знадобиться: комп'ютерна програма, принтер.

  Якщо ви не знайшли круглий предмет потрібного радіусу, можна намалювати коло з допомогою комп'ютерної програми, наприклад, Фотошопу, а потім роздрукувати.

 • Відкриваємо Фотошоп.Круг
 • Вибираємо інструмент "Еліпс" на панелі інструментів, яка, як правило, розташовується зліва.
 • Затискаємо ліву кнопку миші, і, стежачи за підказками програми, малюємо коло потрібного радіусу.
 • Можна також скористатися інструментом "Кисть". Для цього потрібно вибрати форму пензля - коло, а у розмірах вказати діаметр окружності, яку треба намалювати. В такому випадку потрібно всього лише зробити один клік лівою кнопкою по полотну.

  Ось як багато способів існує для того, щоб намалювати коло без циркуля. Про інші способи почитайте ще статтю накреслити коло.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту