Логотип сайту

Як стати бомжем?

Как стать бомжом?

Про те, як люди стають бомжами, рідко цікавляться успішні, заможні люди, оскільки не припускають, що це нещастя коли-небудь може торкнутися їх. Природно, втрата житла найчастіше загрожує бідним, самотнім і соціально не захищеним верствам населення. Однак таке може статися і з цілком благополучними людьми. Про те, хто і як може стати бомжем, і піде мова далі.

Хто і як може стати бомжем

Позбутися житла і опинитися особами без певного місця проживання ризикують наступні категорії громадян:

 • Самотні, які не мають близьких людей похилого віку. Найчастіше саме недобросовісні родичі і виганяють на вулицю безпорадних старих людей, обманом привласнюючи їх житло. Причому старі люди більше бояться не їх або квартирних аферистів, а виселення з житла за несплату. Ці страхи не обгрунтовані, оскільки в цьому випадку максимум, що загрожує неплатнику, це переселення в іншу, просто меншу за метражем житлоплощу.
 • Випускники дитячих будинків, які не мають досвіду життя поза казенного установи. Отриману від держави квартиру колишні вихованці дитбудинку можуть продати за безцінь, поділити приватизацію з ким-небудь і т. п. Допомогти сиротам не стати бомжами покликаний закон, що дозволяє їм приватизувати отриману квартиру тільки через п'ять років.
 • Люди з алкогольною або наркотичною, ігровою залежністю. Визнати їх психологічно здоровими і повернути їм втрачене (відписане кому-небудь з власної волі) житло за законом дуже непросто.
 • Ошукані інвестори. У пресі не рідко можна прочитати історію людини, який перед тим, як стати бомжем, продав будинок і вклав всі гроші в якусь новобудову, а документи на неї виявилися підробленими, або фірма-забудовник збанкрутувала.
 • Люди, які втратили житло внаслідок війни або стихійного лиха.
 • Люди, що стали жертвами обману тоталітарних сект, принуждающих їх відписувати житло на користь керівників секти.
 • Знаючи, як стати бомжем, важливо вивчити житлові закони і закони про права спадкування. Не зайвим буде також знати про правильність оформлення різних документів. У цьому вам допоможуть статті нашого сайту з розділу Соціальна сфера.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту