Логотип сайту

Як ловити карася взимку?

Как ловить карася зимой?

Дивіться відео

Як ловити карася взимку?

Професійні рибалки знають, що карась - один з видів риби, яка ловиться протягом усього року, у т. ч. в зимові морози. Перед тим, як ловити карася взимку, потрібно приготувати спеціальні снасті і наживку.

Чим і на що ловити карася взимку

Для вдалої риболовлі необхідно запастися зимової поплавковою вудкою, оснащеною гачком і грузилом, або вудкою з кивком на мормишку. Відповідні блешні для зимової ловлі карася - у формі крапельок або невеликих дробинок блідого забарвлення.

У зимовий період карась віддає перевагу тварини наживки (мотиль, черв'яки, опариші). Іноді трапляється активний кльов на хліб.

Де і як зловити карася взимку

Найкраще карась ловиться по першому і останньому льоду (при затяжній відлиги), так як сильні морози риба віддає перевагу перечікувати на дні водойми, закопуючи в мул або пісок. Ловити карася потрібно вздовж берега, де глибина не перевищує 3 м. Якщо на початку зими вдасться виявити місце годівлі карася, зимова ловля риби гарантовано буде успішною.

Ловля на мормишку передбачає плавні періодичні коливання з невеликою амплітудою. При лові на вудку, принаду також потрібно час від часу плавно піднімати, привертаючи увагу риби і не дозволяючи грузилу загрузнути в мулі.

Як ловити карася взимку можна подивитися на відео.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту