Логотип сайту

Як Роналдо б'є?

Как бьет Роналдо?

Дивіться відео

Як Роналдо б'є?

Напевно, кожен з футбольних вболівальників погодиться, що Кріштіано Роналдо є одним з найбільш талановитих футболістів свого часу. Його гра заворожує і часом навіть дивує. Але навчитися бити як Роналдо не так-то просто, адже у кожного гравця свій стиль удару. Наша стаття розповість про те, як посилати м'яч по правильній траєкторії, змушуючи воротаря зненацька.

Як бити штрафні як Роналдо: інструкція для футболістів

Стійка

Кріштіану завжди дотримується одного і того ж принципу при посиланні м'яча. Починає свої дії з правильної установки його на газоні, далі готується до розгону. Він відходить рівно на п'ять широких кроків від м'яча.

Розбіг

Вставши на потрібну відстань і почавши розбіг, Кріштіану Роналдо спочатку робить крок вліво і тільки потім починає рух у напрямку до м'яча. Так футболіст завжди знаходиться трохи лівіше м'яча, тим самим його концентрація повністю йде на удар. Варто відзначити, що Роналдо робить розбіг неквапливо і всі увагу приділяє тому, щоб опорна нога перебувала поруч з м'ячем. Розбіг проходить по кривій траєкторії.

Удар

Опорна ліва нога португальця знаходиться трохи позаду м'яча. Одночасно з цим він розгортає свій корпус назад, ліву ногу витягає повністю на всю довжину. Далі корпус трохи нахиляє вперед для того, щоб м'яч не злітав високо. Праву руку він заносить тому для того, щоб удар був потужним. Потім футболіст наносить сильний удар правою ногою в ліву сторону м'яча. Хитрістю, якою користується португальський футболіст, є те, що під час удару він дивиться на м'яч, а не на ворота.

Траєкторія

Як ми говорили вище, Роналдо завдає удар правою ногою у лівий сектор м'яча. Результатом таких маніпуляцій послужить траєкторія у вигляді параболи. При зльоті м'яча здається, що він тут же впаде назад вниз, але траєкторія польоту змінюється. У зв'язку з тим, що бокове обертання м'яча зупиняється, м'яч пливе далі. При цьому здається, що такий м'яч не відбити.

Користуючись даною технікою, Кріштіану Роналдо створив свій стиль штрафного удару. Португальський футболіст б'є так, що ставить у глухий кут найкращих голкіперів світу.

Читайте також нашу статтю Як бити по м'ячу

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту