Логотип сайту

Як стати ближче?

Как стать ближе?

Якщо вам дуже подобається людина і ви хочете з ним зблизитися, вам потрібно буде зробити певні дії. Ось тільки зайва активність може відлякати людини, і ви не досягнете результату. Як же досягти крихкого балансу - стати близьким іншому, але не здатися нав'язливим? Поговоримо про це докладніше.

Як стати ближче один до одного

Цілком природно, що хочеться стати до коханої людини як можна ближче. Але потрібно діяти ненав'язливо, інакше він може, навпаки, віддалитися, і тоді справа тільки ускладниться.

Проводите з ним більше часу

Постарайтеся проводити з коханою людиною більше часу. Намагайтеся бувати в тих же місцях, що і він, знаходите спільні теми для розмов. Можливо, у вас виявиться багато спільного, наприклад, незвичайне хобі. У цьому випадку ваше зближення буде відбуватися природно, і ваш коханий не подумає, що ви навязываетесь.

Попросіть про допомогу і допомагайте самі

Щоб зблизитися з людиною, часом досить попросити його допомогти в тім чи іншій справі - наприклад, в налаштуванні комп'ютера або перевезення кота до ветеринара. Напевне, він не відмовить.

Коли все буде зроблено, можна запросити його на обід або кави в знак подяки. Це відмінний шанс поспілкуватися і ближче пізнати один одного. Розпитайте людини про її дитинстві, юнацтві, розкажіть смішну історію зі свого життя. У підсумку ви весело проведете час і станете ближче.

Можливо, після ваш улюблений зателефонує вам і запросить куди-небудь. Не губіться, сміливо приймайте запрошення, адже це можливість побути наодинці і дізнатися один одного краще.

Якщо у людини, яка вам подобається, виникли проблеми, не губіться - запропонуйте йому свою допомогу. Не сумнівайтеся, він оцінить такий жест і буде вам дуже вдячний. Так ви зможете не тільки зблизитися, але і стати хорошими друзями, а дружба може перерости у щось більше.

Будьте в доброму гуморі

Щоб чоловік потягнувся до вас, потрібно бути завжди на позитиві. Так ви зможете зарядити коханого хорошим настроєм, і він буде несвідомо тягнутися до вас. У вас у запасі завжди повинна бути жарт, смішна історія, свіжий анекдот. Діліться з людиною лише хорошими новинами, залиште бурчання для іншого випадку. В результаті ви станете для коханої світлою плямою в його життя, і він буде радий кожній зустрічі.

Вмійте слухати

Щоб стати ближче один одному, потрібно вміти слухати людину. Якщо у нього виникли проблеми і ви не можете допомогти, просто вислухайте, можливо, вам вдасться дати добру пораду. Не варто перебивати людину, потрібно дати йому шанс виговоритися. Таким чином, між вами народиться довіру, ви зблизитеся і станете проводити більше часу разом.

Дізнайтеся його інтереси

Зблизитися з людиною можна, дізнавшись про його інтересах. Приміром, якщо він любить театр або мистецтво, можна буде "як би ненароком" зустрітися на прем'єрному спектаклі чи модної виставці. Але можна і бути трохи сміливіше - дістати квитки в галерею або на закрите подання та запросити свого коханого. В цьому випадку у вас буде спільна мета, так і після заходу можна буде обговорити побачене. Хто знає, може бути, після цього коханий сам запросить вас у театр або на концерт в якості відповідного жесту.

Якщо ваша мета - стати по-настоящиму значимою людиною в житті вашого коханого, ознайомтеся ще й з нашої статті - Як бути потрібною.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту