Логотип сайту

Що таке грибок?

Что такое грибок?

Значення слова грибок надзвичайно різноманітні. Це не тільки зменшувально-пестливе назва для їстівного гриба. Що таке грибок і які ще значення має це слово?

Грибок - це:

 • Самостійний мікроорганізм, що належить до царства грибів.
 • Невелика споруда у формі парасольки або гриба, що встановлюється на громадських пляжах для запобігання сонячних опіків і перегріву.
 • В давнину так називали спеціальне пристосування для штопанья шкарпеток та панчох, яке продевалось всередину виробу і полегшувало роботу.
 • Збудник бродіння. Це скоріше не наукове, а обивательська назва для тих організмів, які беруть участь у бродінні.
 • Захворювання шкіри, викликане підвищеним ростом, розмноженням та розвитком на її покривах так званих дріжджових грибків. Інфекція, викликана цими грибками може розвиватися на окремих ділянках тіла, або займати хаотично великі площі. Також вона може з'явитися виключно на нігтях ніг.
 • Як лікувати грибок нігтів ніг? Цим питанням задаються багато сучасні люди. Особливо ті, хто з якихось причин носить незручне взуття, взуття з синтетичних матеріалів, легко промокаемую і при цьому погано просушиваемую. Всі ці фактори впливають на появу і розмноження грибка. Також його можна випадково підхопити, пройшовшись босоніж в громадському душі (у басейні, наприклад).

  Дотримання правил особистої гігієни вбереже вас від появи цієї недуги, а як з ним боротися, якщо він вже з'явився, читайте у статті Як вилікувати грибок.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту