Логотип сайту

Земля або сонцещо обертається?

Земля или солнце: что вращается?

З самого початку часів люди дивилися в нічне небо і намагалися знайти своє місце в цьому безмежному світі. Перші теорії були просто неймовірні, але завдяки невпинним досліджень вченим вдалося зробити безліч відкриттів і перевернути наші погляди на світ.

Земля обертається навколо Сонця

Теорія про те, що Земля не є центром світу, а обертається навколо Сонця з'явилася ще в стародавній Греції. Але свій розвиток і підтвердження вона отримала зовсім недавно. У 1543 році Микола Коперник опублікував свою роботу про обертання планет навколо Сонця, засновану на роботах Грецьких філософів. Але тільки до кінця 16 століття астрономи почали всерйоз розглядати цю теорію. Завдяки працям Коперника, а також таких відомих філософів і вчених, як Джордано Бруно, Галілей і Кеплер, геліоцентрична модель отримала свій розвиток і поширення спочатку в Європі, а потім і у всьому світі.

У 20 ст. завдяки розвитку астрономії, фізики, математики та космонавтики, стало достовірно відомо, що всі планети сонячної системи обертаються навколо Сонця, яке в свою чергу обертається навколо центру галактики, в якій знаходиться надмасивна Чорна Діра, що утримує навколо себе всю галактику.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту