Логотип сайту

Що подарувати хрещениці?

Что подарить крестнице?

Хрестини не менш хвилююче свято, ніж День народження дитини. Адже подарунок у цьому випадку повинен бути ретельно продуманий і нести певний посил. Нижче можна буде дізнатися, що подарувати хрещениці.

Варіанти подарунків хрещениці

Щоб догодити дитині з подарунком, потрібно обійти не один магазин. Адже дар не повинен бути звичайним, оскільки сам свято особливе: це таїнство, через яке людина проходить лише раз у житті.

Що подарувати на хрестини дитині?

За традицією хрещені дарують дитині хрестик, як правило, срібний. Однак якщо дозволяють кошти, то можна піднести і дороге ювелірний виріб. Також можна подарувати дівчинці кулон з гравіюванням. На виробі можна написати як охоронні слова, так і побажання.

Відмінним подарунком буде срібна ложечка. В ювелірних магазинах можна відшукати величезну кількість варіантів, які дуже сподобаються не тільки батькам хрещениці, але і їй самій, коли вона підросте. Якщо є можливість, то краще подарувати набір ложок, він обов'язково стане у нагоді дівчинці в майбутньому.

Гарним подарунком стане музична шкатулка, під яку дитина зможе засипати. Також підійде і звичайна скринька, але виконана вона повинна бути з дорогих матеріалів. Така ексклюзивна річ обов'язково стане в нагоді в майбутньому і стане предметом вашої гордості похресниці.

Будь хресний або хрещена хотіли б бути поруч зі своєю хрещеницею, щоб оберігати її, але це часто неможливо. У цьому випадку можна подарувати дівчинці іграшку у вигляді ангела, який і буде охороняти її від усіх негараздів.

Подарунок для дорослого хрещениці

Якщо вас запросили бути хрещеним батьком чи хрещеною у дорослої дівчинки, то крім усього вищеописаного можна подарувати іменну ікону, найкраще з дорогим окладом, щоб вона стала сімейною реліквією і передавалася з покоління в покоління.

Гарним подарунком стане дитяча Біблія з картинками. Так ви ще й сприятимете духовному вихованню дитини, за що вам будуть вдячні його батьки.

Хорошою ідеєю буде запитати хрещеницю, щоб їй хотілося отримати в подарунок на хрестини. Можливо, вона мріє про велосипед, прикрасі або дорогий ляльці. Адже таким чином ви здійсните її мрію, і дитина буде вірити в чудеса, а головне, буде вдячний вам від усієї душі.

Також з приводу подарунка потрібно обов'язково порадитися з батьками дівчинки, оскільки вони знають, що дитині потрібно. Можливо, вони попросять вас оплатити святковий торт або купити річ, яка в майбутньому стане в нагоді дитині. Врахуйте побажання батьків, тоді ви точно вгадаєте з подарунком.

Ще кілька ідей подарунків на хрестини можна почерпнути з наших статей - Що хрещені дарують на хрестини і Що подарувати на хрестини.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту