Логотип сайту

Як правильно знайомитися з дівчиною?

Как правильно знакомиться с девушкой?

Хлопцям потрібна сміливість при знайомстві з представницею прекрасної статі. Адже у всіх молодих людей є страх бути відкинутим. Однак потрібно подолати його і почати діяти. Нижче можна буде дізнатися, як правильно знайомитися з дівчиною.

Знайомимося з сподобалася дівчиною

Не варто ставити дівчині такі банальні питання, як «чи Не хочете познайомитися?», «Дівчина, а давайте з вами познайомимося?» та інші. Адже в більшості випадків вам дадуть відповідь відмовою. Замість цього підійдіть до дамі, привітайтеся і скажіть, що хотіли б пригостити її морозивом або запросити в кіно. Можна також зробити їй комплімент. Завдяки такому підходу ви будете отримувати набагато менше відмов, крім того, дама вважатиме вас хорошим співрозмовником і ввічливим кавалером.

Можна також використовувати більш легкий підхід, наприклад, запитати у дівчини, як пройти до того чи іншого будинку. Напевно вона покаже вам, потім подякуйте її і зробіть комплімент. Після цього можна дізнатися її ім'я і попросити проводити її.

Неординарний підхід

Щоб дівчина не відповіла вам відмовою і ви змогли познайомитися з нею, можна використовувати неординарний підхід. Так, наприклад, можна підійти до вподобаної дамі з питанням, чи не знайдеться у неї мотузки. Звичайно, вона скаже, ні, а ви у відповідь повинні висловити їй співчуття і сказати, що хотіли б пов'язати з нею своє життя. Ви будете виглядати в її очах справжнім кавалером, розвеселіть дівчину, а заодно покажете свою неординарність і дотепність. А адже такий хлопець на вагу золота, тому можна буде запросити її на прогулянку або проводити до будинку.

Ще кілька радою по знайомству з дівчиною можна почерпнути з нашої статті Як познайомитися з дівчиною.

А дамам, які хотіли б знайти вірну подругу, може допомогти наша стаття дівчині знайомитися з дівчиною.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту