Логотип сайту

Як навчитися бити?

Как научиться бить?

Захистити себе на вулиці повинен вміти кожен хлопчисько. Не кожен це може, тому питання, як навчитися бити, серед підлітків стоїть дуже актуально. Професійні бійці з різних спортивних бойових напрямів для багатьох є еталоном сили, майстерності та вміння постояти за себе. Але давайте дивитися правді в очі: ці сильні і сміливі чоловіки, щоб домогтися результатів, дуже багато займалися. Для них спортзал був рідним домом, вправи і тренування - способом життя. Хочете досягти таких же результатів, тоді займайтеся спортом постійно.

Для того щоб просто вміти відобразити напад або заступитися за інших, досить буде слідувати декільком радам від професійних бійців.

Отже, почнемо з того, що всі новачки роблять одну й ту ж помилку. Вони б'ють по цілі не тикаючи, а штовхаючи. Багато хто розраховує на свою силу або на свою вагу. Але в будь-якому випадку такий удар не буде ефективним.

У чому полягає правильність удару

Правильний удар - це летить в ціль рука, яка повинна бути розслаблена. І тільки в самому кінці кулак напружується і стає як камінь. Навчитися цьому не складно. Найпростіший спосіб - це бій з тінню з маленькими гантелями в руках. Ці вправи розтягують м'язи рук і підсилюють м'язи кисті, які відповідають за міцність кулака.

Є ще одна вправа, яка навчить вас, як правильно бити кулаком:

 • Прийміть правильну стійку: зігніть ліву руку в лікті так, щоб він опинився біля ребер, а кулак на рівні плеча. Тепер, повертаючись вправо, робите мах ліктем в праву сторону. Мах не повинен бути довгим. Як тільки лікоть дійшов до рівня ваших очей, починайте його відпускати вниз у вихідне положення.
 • Тепер зігніть лікоть під дев'яносто градусів. Повертайте корпус вашого тіла, при цьому лікоть залишається на місці. Як тільки корпус досяг половини свого шляху, викидайте лікоть, але тільки від плеча. Тобто мах має відбутися за рахунок руху корпуса, а не самої руки. Після чого лікоть поверніть в початкове положення.
 • Встаєте в бойову стійку - кисті рук у щелепи, лікті притиснуті до корпусу. Бийте лівою рукою в голову. Зверніть увагу, що рух передається від плеча, тобто воно йде попереду ліктя. При цьому останній здійснює поступально-підйомний рух. Тобто передпліччя в кінцевому підсумку займе горизонтальне положення. Удар повинен бути швидким і точним.
 • При бічному ударі кулак необхідно направляти по діагоналі. Лівою рукою він наноситься за схемою праворуч по діагоналі вгору, можна і вниз. Пробили мета, тут же повертайте лікоть в початкове положення. Помітили, що лікоть грає не останню роль при ударі. Саме він дає орієнтир руху, саме він допомагає встановити рефлекс зворотного руху рук, щоб захистити свою особу від зустрічного удару.

  Використовуйте ці вправи кожен день по кілька підходів, не пройде і місяця, як ви самі відчуєте, що ваш удар стає жорсткіше, швидше і точніше. Тут важливі тренування і завзятість.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту