Логотип сайту

Як зробити дракона в майнкрафте?

Как сделать дракона в майнкрафте?

У грі майнкрафт постійно розширюються можливості і з'являються всілякі доповнення. Багатьом учасником стає цікаво, як зробити дракона? Зробити це в майнкрафте дійсно можливо, достатньо лише слідувати інструкціям, які допоможуть вам досягти потрібного результату.

Як зробити дракона в minecraft з яйця

У грі існує таке місце, як End, в якому потрібно здобути перемогу над сильним драконом. Але знайте, якщо ви потрапите у End, то вибратися звідти зможете тільки тоді, коли переможете цього самого дракона. Якщо ви зможете вбити дракона, то в нагороду вам піднесуть яйце, з якого ви і виростите свого дракона. До речі, щоб дізнатися, як отримувати різні яйця в майнкрафте, прочитайте статтю Як зробити яйце в Minecraft.

За яйцем потрібно буде добре доглядати і оберігати. Щоб у вас швидше з'явився дракон, потрібно подбати про теплому місці для яйця. Створіть йому оптимальні умови. Чим тепліше місце, тим швидше вилупиться дракончик. І не забувайте його годувати рибою.

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися вирощуванням дракона, то вам може стати в нагоді стаття Як виростити дракона.

Заклик дракона

Взагалі найпростіший спосіб зробити дракона в майнкрафте - це навчитися робити заклик, для цього вам знадобляться 7500 золотих. Отже, щоб закликати дракона, вам потрібно ввести в чат команду dragon або spawnmob enderdragon. Коли з'явиться дракон, потрібно встати поруч з ним і ввести в чат dragon. Щоб літати на драконі, натисніть Shift, щоб спуститися, введіть dragon.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту