Логотип сайту

Як танцювати степ?

Как танцевать степ?

Дивіться відео

Як танцювати степ?

У світі навряд чи знайдеться така людина, яка не любить танці. Існує безліч видів танців: повільні і ритмічні, народні та сучасні. Але їх об'єднує одне - особлива техніка рухів.

Одним з видів танців є степ або чечітка. Суть танцю полягає в рухах ніг - чіткі ритмічні рухи, що нагадують удари. Багато хто помилково вважають, що для того, щоб навчитися танцювати степ, потрібно мати спеціальну підготовку. Насправді танцювати степ досить просто, важливо знати основні рухи та прийоми.

Як навчитися танцювати степ: основні кроки

Основний елемент стьопа - крок. Його особливість полягає в тому, що танцюрист робить крок, але при цьому залишається на місці.

Найпростіші кроки в танці - це step і hop. Hop - це одиночний простий удар, а step - простий удар носком будь ноги, при цьому вага тіла переноситься на діючу ногу, а п'ята не стосується підлоги.

Існує кілька основних видів кроків у танці:

 • Ball-change
 • Flap
 • Brush
 • Shuffle
 • Для того, щоб виконати ball-change, потрібно спочатку вдарити правою ступнею об підлогу, а потім вдарити лівим носком. Далі ці руху чергуються.

  Щоб виконати flap, необхідно стоячи на правій нозі, вдарити п'ятою, а потім носком лівої ноги. Далі поставити ліву ногу на підлогу і повторити руху з правої ноги.

  Крок brush виконується наступним чином: необхідно висунути ногу вперед і удар п'ятою, потім завести ногу назад і вдарити носком.

  Рух shuffle виконується майже так само, як flap, різниця тільки в тому, що при виконанні ударів необхідно злегка нахилитися вперед і ставити ногу, роблячи крок вперед.

  Інші важливі елементи

  Також важливими елементами танцю є кроки:

 • Stomp
 • Stamp
 • Flap heel
 • Falling Off The Log
 • Щоб виконати крок stomp, необхідно зробити звичайний крок лівою ногою, при цьому піднімаючи праву ногу на носок. Вага тіла при цьому залишити на правій нозі. Після цього необхідно повернути ліву ногу у вихідне положення. Суть руху в тому, що ліва нога повинна як би відскочити від підлоги.

  Stamp виконується також як Stomp, тільки нога, яка робить удар, не відскакує, а залишається на підлозі.

  Елемент Flap heel виконується так само як flap, але удар п'ятою робиться два рази, а не один.

  Щоб виконати Falling Off The Log, необхідно провести носком правої ноги по підлозі, потім вдарити їм. Далі аналогічно зробити лівою ногою.

  Зв'язки в степі

  Щоб з окремих елементів вийшов танець, необхідно виконувати кроки в певній послідовності, наприклад stomp - hop - step - flap - step - stomp - hop - step - flap - step. Після цих рухів можна переходити до зв'язці hop - shuffle - step - stomp. Всі рухи повинні виконуватися послідовно і чітко.

  Драм-степ

  Елементи степу стали основою для нового покоління танцювальної культури - драм-стьопа. Базове рух - швидке чергування ударів п'яти і шкарпетки об підлогу. Спочатку необхідно виконати удар п'ятою ноги, потім носком. Далі поміняти ногу і чергувати рухи в такт музиці.

  Весь танець будується на переходах від базового руху до більш складних елементів - стрибків, махам ногами, розворотів на 360 градусів. Рекомендується на початку навчання відразу правильно ставити ногу - трохи під кутом, і танцювати в зручній спортивного взуття.

  Для того, щоб навчитися танцювати чечітку, драм-степ або будь-який інший танець, потрібно регулярно тренуватися і займатися в гарному настрої - тоді танець буде в задоволення!

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту