Логотип сайту

HDRipщо за якість?

HDRip: что за качество?

При скачуванні фільмів з торрентів в їх описі обов'язково зазначаються відомості про якість відеозапису. Як правило, відомості про якість зазначаються абревіатурою типу HDRip, BDRip, DVDRip, CAMRip і т. д. Більшість користувачів при цьому не знають, що краще - HDRip або BDRip, а може, взагалі скачувати потрібно CAMRip? У цій статті розповімо про оптимальному форматі скачування фільмів.

Якість HDRip

Rip - це скорочення від слова ripping (риппинг), а риппинг - це вилучення інформації з носій відео в файл. Букви HD означають формат носія, з якого вилучено відео. Так, DVDRip - це ріп з оригінального DVD, BDRip - ріп з оригінального Blue Ray-диски, а HDRip - ріп з BDRip в дозволі 720p або 1080p.

Що краще?

BDRip - найкраща якість фільму, який ви можете знайти в мережі. Вище ми згадували, що HDRip - це ріп зроблений з BDRip, а значить, його якість трохи гірша BDRip. Проте той же DVDRip, як правило, вже гірше HDRip. Потрібно розуміти, що багато в чому якість ріпів залежить від автора ріпа, а тому деякі DVDRip краще HDRip. Вище ми згадували CAMRip, а тому пояснимо - це ріп з фільму в кінотеатрі, так що, як ви вже здогадалися, якість тут набагато гірше всіх вищеописаних ріпів. Мало того, що картинка майже завжди розмите, так вона ще може і тремтіти.

Читайте також: Яка якість фільму краще.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту