Логотип сайту

Як виростити бамбук?

Как вырастить бамбук?

Про те, як виростити бамбук (інша назва - драцена), не допускаючи при цьому грубих помилок, знають небагато. Зробити це можна двома способами: у ґрунті та у воді. Розглянемо їх докладніше.

Вирощування у грунті

Щоб виростити бамбук в ґрунті, дотримуйтесь наступної інструкції:

 • На дно обраного горщика для рослини насипте дрібні камені або керамзит - вони послужать дренажем, щоб застій води не приводив до гниття коренів.
 • Засипте в горщик землю. Бамбуку добре підійде будь-яка квіткова або спеціалізована для драцен суміш. Для створення найбільш природних умов змішайте ґрунт наполовину з піском.
 • Опустіть рослина корінням у ґрунт і присипте їх, щоб бамбук міцно стояло в горщику.
 • У перші дні рясно поливайте бамбук. Його коренева система ще слабка і потребує великої кількості вологи. Коли рослина зміцніє, йому потрібен буде стандартний догляд: регулярний полив влітку і помірний взимку. У холодну пору року поливайте бамбук тільки по мірі висихання грунту в горщику.
 • Вирощування у воді

  Багатьох цікавить питання про те, як виростити бамбук в воді, адже саме в прозорій вазі він виглядає найбільш ефектно. Бамбук дуже любить вологу, тому буде прекрасно почувати себе навіть просто в склянці з водою. Головне - не забувати регулярне її міняти.

  Вже через 1,5-2 тижні у воді з'являється цвітіння, а також велика кількість бактерій і мікробів. Вода у бамбука завжди повинні бути чиста, краще дистильована, кімнатної температури. Міняйте її раз на тиждень, інакше рослина почне повільно, але впевнено гинути: спочатку пожовтіє стебло, а потім згниє і коренева система. Не забувайте додавати у воду спеціальні мінеральні добрива для росту.

  Температурний режим незалежно від способу вирощування становить від 15 до 30 градусів. Бамбук добре переносить сухе повітря, тому обприскувати його не варто, але періодично протирати листочки від пилу все-таки потрібно.

  Якщо ви вирішили виростити бамбук, виберіть для нього підходяще місце без прямих сонячних променів. Віддайте перевагу розсіяному світлу.

  Більш детально про правильному догляді за бамбуком ви можете дізнатися зі статті Як доглядати за бамбуком.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту