Логотип сайту

Як перевірити трафік на Мегафоні?

Как проверить трафик на Мегафоне?

Сучасний користувач вже не може прожити без мобільного інтернету, а там, де є попит, з'являється і пропозиція. Сьогодні оператори стільникового зв'язку пропонують безлімітні пакети Інтернету для мобільних пристроїв. Однак цей безліміт умовний, після досягнення певного порогу швидкість доступу в мережу знижується. Для того щоб цей момент не настав для користувача несподівано, існують різні комбінації для перевірки залишків трафіку. У цій статті розповімо про те, як перевірити залишки трафіку абонентам "Мегафон".

Способи

Існує кілька способів для перевірки залишків трафіку:

 • набрати комбінацію *558#, далі виклик, після чого інформація про залишки трафіку буде надіслано вам по SMS.
 • якщо ви не хочете чекати SMS, але у вас є можливість швидкого доступу в мережу, скористайтеся "Сервіс-Гідом".
 • якщо немає доступу в інтернет і не хочете чекати SMS, зателефонуйте в Центр підтримки "Мегафон" за номером 8-800-550-05-00.
 • У тому випадку, якщо трафік закінчився раніше, ніж вам хотілося б, можна активувати опцію "Продовж швидкість", для чого необхідно надіслати на номер 00-01-05 SMS з текстом 75, і вам буде активовано на добу пакет 75 Мб.

  Оператор звертає увагу, що інформація про списання трафіку оновлюється з затримкою, а тому в SMS та "Сервіс-Гід" можуть значитися застарілі дані. Для отримання актуальної інформації зверніться до Центру підтримки.

  Про те, як уточнити залишок хвилин в пакеті, читайте в статті Мегафон: як дізнатися, скільки хвилин залишилося.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту