Логотип сайту

Як доїхати до Тули?

Как доехать до Тулы?

Місту Тула присвоєно почесне звання Місто-герой. Тула славиться величезною кількістю визначних пам'яток, одним з видатних є Тульський музей зброї. Безсумнівно, також важливим і почесним архітектурним творінням є і тульський Кремль. На території Кремля знаходиться Богоявленський і Успенський собори. Важливою вважається і академічний драматичний театр ім. Горького.

Завдяки всім цим пам'яткам місто Тула налічує щороку велику кількість туристів. Якщо ви теж хочете приєднатися до них, то вам слід знати, як доїхати до Тули.

З Москви і Санкт-Петербурга

До Тули можна доїхати кількома різними способами (автобус, автомобіль, електричка, а також попутний транспорт). Давай розглянемо їх більш детально:

Автотранспорт

Автобусом до Тули можна доїхати щоденним маршрутом. Від станції метро «Червоногвардійська» можна доїхати до Тули всього за 3 години 15 хвилин. Також і від станції «Домодєдово» можна дістатися до Тули приблизно за такий же час. А ось від станції метро «Дмитра Донського» на маршрутному автобусі до Тули можна дістатися всього за 2 години. З «Щолковської» станції до Тули можна дістатися проходять автобусами, але тут вони вже ходять набагато рідше, час в дорозі складе не більше 2-х годин. Потрібно орієнтуватися на автобуси, які їхали в Куркино, Воронеж, Харків, Лівни, Климовск.

З Санкт-Петербурга в Тулу можна доїхати на автобусі в середньому за 9 -10 годин. Дізнатися розклад найближчого рейсу, а також придбати квитки онлайн можна на сайті avokzal.ru. Також можна доїхати до Москви і там при необхідності зробити пересадку.

Природно, набагато зручніше доїхати на власному транспорті. Потрібно лише подолати близько 190 км по трасі М2 «Крим».

Залізниця

З Москви до Тули можна також доїхати електричкою, рейсом о 7:08 з Курського вокзалу або станції Каланчевская рейсами в 11:04; 14:56; 18:00; 20:34 (на вихідних рейсом в 12:57). Дізнатися розклад і точну вартість квитків можна на сайті tutu.ru.

Якщо ж Вам потрібно дістатися до Тули із Санкт-Петербурга, то ви витратите трохи більше часу (приблизно 12-14 годин). Регулярні і проходять рейси поїздів дозволяють вибрати практично будь-який зручний час. Поїзди відходять з Московського вокзалу, вартість квитків - від 1500 рублів.

Якщо вам необхідно доїхати до Лобні, читайте про це у статті Як доїхати до Лобні.

Інформація про поїздку в Самару знаходиться в статті Як доїхати до Самари.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту