Логотип сайту

Як зробити піч у Майнкрафте?

Как сделать печь в Майнкрафте?

Дивіться відео

Як зробити піч у Майнкрафте?

У "Майнкрафте" важлива будь-яка річ, а без печі не вдасться переплавляти руду. Ось чому її слід скрафтить як можна швидше. Поговоримо про те, як зробити піч у "Майнкрафте".

Для чого потрібна піч у Майнкрафте?

Пічка в "Майнкрафте" призначена для плавки копалин, випалу, а також для приготування їжі і в якості джерела освітлення. За допомогою неї можна переплавляти руду в злитки, які згодом використовуються в крафте тих чи інших предметів.

Робимо піч у Майнкрафте

Скрафтить піч нескладно, але для цього знадобляться 9 блоків кругляка. Читайте про крафте кругляка в нашій статті " Як зробити булижник Minecraft.

Булижники слід розташувати на верстаті для крафта таким чином, щоб центральна осередок залишилася вільною. Користуватися піччю досить просто, потрібно спочатку клацнути на неї, а потім натиснути ПКМ.

Ви побачите, що відкриється панель, схожа на верстат, де містяться дві клітинки. У верхню необхідно покласти предмет, який потребує обробки, а в нижню клітинку паливо - вугілля, палиці, дошки, дерево, відро з лавою (останнє є найбільш ефективним). Після закриття панелі почнеться процес переплаву.

Про крафте вугілля можна прочитати в нашій статті " Як зробити вугілля в Minecraft.

Ще кілька порад по крафту печі можна знайти в нашій статті " Як зробити в Minecraft грубку.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту