Логотип сайту

Як збирають кораблі?

Как собирают корабли?

Дивіться відео

Як збирають кораблі?

Корабель у пляшці - з одного боку, оригінальний і дорогий подарунок, а з іншого - твір мистецтва. Гляда на нього, мимоволі задаєшся питанням - як же в пляшку могли помістити корабель, і хто, якщо не чарівник, здатний був це зробити? Виявляється, все досить просто. Далі ми розповімо, як збирають кораблі, здатні так дивувати.

Принцип складання

Легкий спосіб

Найпростіший спосіб - це створити складний вітрильник. Для цього в підставі щогли ховають маленький шарнір, який дозволить нахилити і скласти її вздовж корпусу вітрильника. У такому вигляді модель спокійно пройде через горловину пляшки. Крім того, нитки такелажу роблять такої довжини, щоб їх кінці були поза пляшки.

Коли корабель опиниться в пляшці і трохи розправиться, необхідно потягнути за нитки для того, щоб вирівняти парус. Після цього слід проклеїти всі з'єднання, а зайві нитки відрізати.

Якщо говорити про фіксацію корабля у пляшці, то тут може бути кілька варіантів. Перший варіант - це помістити корабель на спеціальну підставку, а інший варіант - залити в пляшку підфарбовану в синій колір епоксидну смолу і на ній зафіксувати підставу корабля (тоді нижня частина буде перебувати у воді).

В даному випадку на дні пляшки виявиться невеликий корабель.

Складний спосіб

Якщо ви хочете помістити в пляшку більш об'ємну конструкцію, то буде потрібно набагато більше зусиль, ніж у попередньому випадку. Схема залишається тією ж, але розправити корабель з великою кількістю вітрил буде вже важче. Деякі умільці використовують для цього інструменти з довгими ручками і по частинах збирають корабель вже в пляшці. Але для цього необхідно кілька разів розібрати і зібрати модель корабля поза судини, а потім вже пробувати складати її в самій пляшці. В даному випадку необхідно бути ювеліром корабельного будівництва.

Якщо ви хочете навчитися збирати справжні кораблі, читайте про це у статті " Як зробити корабель.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту