Логотип сайту

Як перевірити коробку автомат?

Как проверить коробку автомат?

В даний час автомобілі з автоматичною коробкою передач на піку популярності, особливо у жінок. І нічого дивного в цьому немає, адже їздити на такому автомобілі простіше простого, немає необхідності володіти серйозними навичками водіння. Особливо це відноситься до їзди по місту, тому що постійне вижимання зчеплення і перемикання рукоятки стомлює, а когось дратує. У «автомата» ці дії повністю відсутні.

При всіх своїх перевагах у автоматичної коробки є серйозні недоліки. Це дуже тонкий механізм, тому купуючи уживаний автомобіль з АКПП, необхідно обов'язково перевірити її. Не зробите цього, можете «потрапити» на велику суму, яка буде йти на дорогі ремонти. А навіщо платити постійно сервісу, якщо є можливість переконатися в якості пристосування в самому початку придбання авто.

Варто звернути увагу на те, що ремонт автоматичної коробки передач часто не приносить належного результату. Справа все в тому, що встановити зношені деталі з такою точністю, як це роблять на заводі, практично неможливо. Такого ремонту може не вистачити навіть на півроку. І ви знову будете звертатися в майстерню. Це може тривати до нескінченності.

На що звернути увагу

Отже, основне питання перед покупкою авто з АКПП - як правильно перевірити коробку автомат?

 • Первинна діагностика - перевірити наявність масла в коробці і його якість.
 • А як перевірити масло в АКПП? Для цього витягніть щуп і перевірте рівень рідини. Він повинен перебувати між двома позначками, краще посередині.
 • Протріть щуп про білу серветку або ганчірочку. Колір масла має бути або червонуватим, або жовтуватим. Якщо він коричневий або чорний, то коробку експлуатували неправильно. Це гарантія, що скоро автомобіль стане на ремонт із-за коробки передач.
 • Увімкніть двигун і починайте пересувати важіль в різні положення. Зверніть увагу, чи є сторонні шуми. Якщо агрегат в хорошому стані, то не повинно бути чутно жодних сторонніх звуків.
 • Відпустіть педаль гальма, автомобіль повинен почати рух плавно, без ривків. В такому стані машина повинна рухатися у всіх положеннях важеля.
 • Зверніть увагу на момент, коли педаль гальма буде повністю відпущена. Слідкуйте за тим, щоб машину не дергало.
 • Розганяйте авто до швидкості 50-60 км/ч. В цьому випадку повинно відбутися мінімум два автоматичних перемикання. При цьому стрибків швидкості не повинно відчуватися.
 • Тепер натисніть педаль газу до упору, в цьому випадку трансмісія повинна перейти на знижені обертів. Це так званий «кікдаун».
 • Багато продавців при виявленні неправильної роботи коробки, говорять про те, що це особливості моделі. Не вірте, будь автоматична коробка повинна працювати безшумно і плавно.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту