Логотип сайту

Як звуть реальних пацанів

Как зовут реальных пацанов

Перм - батьківщина реальних пацанів. Коли дивишся серіал, виникає відчуття, що в Пермі такі - все! Смішні та веселі, інколи незграбні у своєму бажанні закріпиться в житті, але завжди - безжурні.

Як же звуть реальних пацанів?

Головний герой - Колян, його роль виконує пермський актор, а тепер і улюбленець Колянкраїни, Микола Наумов. На початку у Коляна не було нічого - нормального життя, квартири, роботи, він жив з мамою і вітчимом і крав каналізаційні люки. Потім його життя круто змінилася.

Звичайно, кожен може запитати, як звуть дівчину, що грає Леру Оборіну? Це актриса Зоя Бербер. Лера любить Коляна і прощає йому багато чого, але вона не бачить майбутнього в їх відносинах, вважаючи, що Колян не здатний стати серйозним чоловіком і утримувати сім'ю.

Батько Лери - Іванич, у виконанні Сергія Єршова, готовий завжди підтримати Леру з Коляном, але при цьому і повчити Коляна життя.

Друзі Коляна - Вован Селіванов і Антоха Богданов, так їх звуть в серіалі.Антоха

Вована грає російський актор Володимир Селіванов. Це дурнуватий, але дуже добрий хлопець, якому не щастило в особистому житті, поки він не закохався в Валю.

Антоха, йому можна було б присвятити окремий серіал! Улюбленець жінок (так вважає сам Антоха), крутий хлопець, не такий добрий, як Вован, але теж «душевний», готовий на все заради друзів.

Як звуть інших героїв з реальних пацанів?

Маша, колишня подруга Коляна, її роль грає Марія Скорницкая.

Маму головного героя, одну з колоритних персонажів серіалу втілила в життя Марія МамаФедунка.

Едіка - спільного друга всіх, колишнього чоловіка Валі і бойфренда Машки зіграв Станіслав Тляшев.

І, звичайно, Валя - прикраса серіалу, грубувата повна дівчина, якій теж не щастило в житті, поки вона не випадково закохалася в Вована.

Скільки всього серій і сезонів в серіалі, ви дізнаєтеся з нашої статті - Реальні пацани: скільки сезонів.

Приємного перегляду!

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту