Логотип сайту

Як прив'язати телефон до Варфейс?

Как привязать телефон к Варфейс?

Не всі шанувальники гри Warface знають, що можна прив'язати свій аккаунт до номера мобільного телефону. Ця послуга потрібна для того, щоб миттєво отримувати інформацію про зміну балансу і статусу, зміну пароля і отримання бонусів за допомогою sms-повідомлень.

Варто відзначити, що сервіс розсилки повідомлень надається на безкоштовній основі. Отже, як прив'язати телефон до Варфейс?

Інструкція

Щоб прив'язати телефонний номер запису Warface, необхідно пройти за посиланням: wf.mail.ru/sms і налаштувати оповіщення.

Вам буде потрібно:

 • Вказати номер.
 • Виставити годинник тиші.
 • Налаштувати сповіщення про зміну балансу.
 • Погодитись чи відмовитись від отримання повідомлень про блокування або розблокування облікового запису.
 • Налаштувати повідомлення про послугу «Безвідсотковий кредит».
 • Також ви зможете відмовитися від усіх повідомлень, поставивши галочку навпроти пункту «Відключити всі повідомлення».

  У разі втрати телефону або зміни номера ви зможете змінити номер, до якого прив'язаний аккаунт. Але враховуйте, що для цього знадобиться доступ до старим номером. Всі налаштування сповіщень будуть збережені. Плюс до всього, не варто забувати, що існує обмеження на спроби зміни кімнати - не більше п'яти разів на добу.

  Якщо ваш поштовий аккаунт Mail.ru вже прив'язаний до номера телефону, то він автоматично буде використаний для прив'язки до акаунта Warface.

  За прив'язку телефону ви отримаєте винагороду - VIP-прискорювач на сім днів. Користуватися ним можна відразу після входу в гру або відкриття сторінки налаштувань в особистому кабінеті.

  Пам'ятайте, що до одного телефонного номера можна прив'язати кілька акаунтів.

  Звертаємо увагу, що крім вищезазначених повідомлень ви не будете отримувати ніякої розсилки або пропозицій.

  Прив'язка телефонного номера до акаунта Warface зовсім не обов'язкова, але дуже зручна і тому немає причин нею не скористатися.

  Якщо вас цікавлять інші ігри та програми, читайте про це у розділі Комп'ютерні ігри.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту