Логотип сайту

Як стати лебедем?

Как стать лебедем?

Більшість дівчат з тих чи інших причин вважають себе привабливими для протилежної статі. Вони порівнюють себе з визнаними красунями і думають, що вони просто бридкі каченята, але ж можна все змінити. Нижче можна дізнатися, як стати лебедем, прямо як у відомій казці.

Як перетворитися на красуню?

Стати справжнім лебедем, щоб чоловіки при вигляді такої красуні розкривали роти, під силу будь-якій представниці прекрасної статі. Потрібно лише докласти зусиль і повірити в себе.

Стираємо недоліки

Найчастіше ті, хто вважає себе такими каченятами, бачать у своїй зовнішності тільки недоліки. Але ж їх можна вміло приховати, а краще перетворити в достоїнства. Отже, в першу чергу ви повинні написати на аркуші паперу все те, що вас не влаштовує у вашій зовнішності. Коли список буде готовий, постарайтеся подумати над тим, як це все можна виправити. Наприклад, вас не влаштовує власна вага - змініть свій раціон, займіться спортом. На обличчі прищі - сходіть до косметолога або дерматолога, разом ви зможете впоратися з цим явищем. Не подобається зачіска або колір волосся - сходіть в перукарню, порадьтеся з майстром, він зможе запропонувати вам різні варіанти, які перетворять вас.

Одягаємося правильно

Підберіть для себе одяг. Вона повинна добре сидіти на вас, підкреслюючи достоїнства вашої фігури і приховуючи недоліки. Якщо у вас немає коштів кожен сезон оновлювати свій гардероб, купуйте речі класичного крою, в них ви завжди будете виглядати виграшно.

Не буває некрасивих

Найчастіше дівчата вважають себе такими каченятами з-за низької самооцінки. Потрібно обов'язково підняти її. Для цього потрібно щоранку виглядати в дзеркало і говорити собі, що ви найкрасивіша на Землі. Перший час це буде даватися важко, але згодом ви звикнете і станете проговорювати це впевненіше.

Як тільки ви повірите в те, що ви красуня, в це повірять і інші. Вам стануть робити компліменти, і ваша самооцінка підвищиться, тому більше спілкуйтеся з людьми, ходити на різні заходи, де ви будете сяяти. Також зрозумійте, що некрасивих не буває, оскільки краса - поняття індивідуальне.

Більше порад про те, як з гидкого каченяти перетворитися на прекрасного лебедя, ви знайдете в наших статтях - Як стати красивою і Як стати красивою за 30 днів.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту