Логотип сайту

Як у ворді прибрати великі пробіли між словами?

Как в ворде убрать большие пробелы между словами?

У документах формату Microsoft Word або, інакше кажучи, в ворді досить часто зустрічаються великі пробіли між словами. При цьому для багатьох документів необхідно суворе форматування. Тому при роботі в ворді корисно знати, як прибрати великі прогалини швидко і легко.

Способи усунення прогалин у ворді

  • Найпоширеніша причина великих пробілів між словами в ворді - вирівнювання тексту по ширині. Якщо це не є обов'язковою умовою форматування тексту, ви можете виділити весь текст або його фрагмент і зробити вирівнювання «По лівому краю». Для цього треба натиснути на вкладці «Головна» кнопку з горизонтальними рисками, вирівняними по лівому краю.
  • Ще один спосіб прибрати зайві прогалини - скористатися функцією «Замінити». У версіях ворда від 2007 і 2010 рр. вона розташовується в правій частині панелі керування на вкладці «Головна». В ворді 2003 р. функцію «Замінити» потрібно викликати через вкладку «Правка». При натисканні на «Замінити» перед вами з'явиться діалогове вікно. У графі «Знайти» слід поставити два пробілу, у графі «Замінити на» - один пробіл. Після цього ви натискаєте «Замінити все». Процедуру слід повторювати до тих пір, поки редактор не замінить всі повторювані прогалини поодинокими і не покаже вам 0 в якості результату проведених замін.
  • Великі пробіли між словами в ворді можуть створювати не тільки подвійні пробіли, але і інші невидимі знаки. Для того щоб вони стали помітні, потрібно натиснути кнопку «Відобразити всі символи», яка позначається у вигляді «Пі» і розташовується на панелі керування в розділі «Абзац», на вкладці «Головна». Після того як всі невидимі значки стануть вам помітні, ви зможете по одному копіювати і вставляти в діалогове вікно функції «Замінити». У цьому випадку в рядок «Знайти» ви вставляєте скопійований знак, а рядок «Замінити на» залишаєте порожній і заповнюєте одиничним пропуском.
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту