Логотип сайту

Як дістатися до Ко Чанга?

Как добраться до Ко Чанга?

Ко Чанг - мальовничий острів, розташований на південному узбережжі Таїланду. Одночасно він є місцем для відпочинку та національним заповідником. Багато туристів хочуть своїми очима побачити цей острів. Поговоримо про те, як дістатися до Ко Чанга.

Варіанти маршрутів

Доїхати до Ко Чанга можна тільки на поромі. Але зверніть увагу, що вони відходять тільки з однієї точки - пірса, що знаходиться на березі Сіамської затоки, поблизу міста Витрат. До нього можна дістатися на літаку з Бангкока. Рейси організовуються компанією Bangkok Airways, вона ж одночасно виступає власником аеропорту міста Витрат. У середньому ціна на квитки за таким напрямом становить 3000 бат (близько 5000 рублів), але якщо ви будете бронювати їх заздалегідь, то зможете відмінно заощадити.

Також добратися до Витрат можна з Самуї і Пхукета. З цих міст регулярно відправляються літаки Витрат (не менше 3 разів на тиждень). Вартість квитків варіюється в наступних межах: 3500-4500 бат (близько 5800-7400 рублів).

З Бангкока до міста Витрат можна дістатися на автобусі. Відправка рейсів здійснюється з двох автовокзалів: Мо Чіт і Эккамай. Вартість квитка становить близько 250 бат (близько 420 рублів). Автобуси прибувають в центр міста, а звідти на таксі можна дістатися до пірса, потім сісти на пором і прибути в Ко Чанг.

І ще один варіант - сісти на автобус в Суварнабхумі (аеропорт Бангкока). На ньому можна буде відразу доїхати до пірсу. Але зверніть увагу, що ходить автобус таким рейсом тільки раз на добу. Його відправлення здійснюється рівно в 7:30 за місцевим часом. Поїздка на ньому обійдеться в 300 бат (близько 500 рублів) .

Також вам можуть бути цікаві інші статті з нашого розділу Азія.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту