Логотип сайту

Як навчитися малювати графіті?

Как научиться рисовать граффити?

Дивіться відео

Як навчитися малювати графіті?

Ми часто помічаємо різноманітні малюнки і написи в стилі графіті на стінах будинків, занедбаних будівель, парканах, тунелях. Можливо, вам теж захотілося навчитися малювати графіті. Нічого неможливого в цьому немає, головне - багато тренуватися. У статті поговоримо про те, як правильно навчитися малювати графіті.

Скетчі

Навіть якщо ви непогано малюєте, без тренувальних малюнків графіті на папері, які називають скетчами, не обійтися. Все-таки графіті - це дуже специфічна техніка, і вам потрібно освоїти його принципи.

Малювати потрібно розчерками, імітуючи роботу балончиком з фарбою. Треба досягти такого рівня, щоб ви могли намалювати всю картинку без виправлень. Тоді у вас не буде проблем при нанесенні графіті на стіну. Адже у випадку з графіті права на помилку немає.

Якщо у вас немає яскраво вираженого художнього таланту, краще всього починати роботу в цій техніці створення написів. Букви у графіті утворюють цілісний малюнок. Вони можуть бути перекручені, нашаровуватися один на одного, мати декоративні елементи. Обов'язкова умова - створення ефекту об'ємності, яке досягається за рахунок нанесення більш світлих ділянок (відблисків) та темних (тіней).

Під час таких прорісовок постарайтеся опрацювати свій унікальний стиль, винайти свої фірмові «фішки». Тоді ваша творчість буде виділятися серед інших вуличних художників.

Коли ви намалюєте безліч скетчів, результат буде вам подобається, а ви перестанете помилятися, можна зробити пробний малюнок на стіні.

Додаткову інформацію про створення малюнків на папері читайте у статті Як малювати графіті олівцем на папері.

Перший досвід

Візьміть один із своїх скетчів, запасіться гумовими рукавичками, кількома балончиками з фарбою і вирушайте створювати своє перше графіті.

Виберіть місце для малюнка. Прикиньте розташування його деталей. Візьміть в руки балончик і, не натискаючи на кнопку, потренуйтеся робити рухи рукою. Вони повинні бути впевненими, чіткими і досить швидкими. Інакше краї букв будуть нерівними, а фарба потече.Граффити

Тепер головне - не хвилюватися. Адже ви кілька десятків разів вже відтворювали цей малюнок і досить натреновані для нанесення графіті. Точно так само, як ви тренувалися вдома, починайте наносити малюнок. Не забувайте вчасно відпускати кнопку балончика.

Відійдіть на кілька метрів від готового малюнка і оцініть свою роботу. Можливо, вам захочеться додати яких-небудь деталей. Не турбуйтеся, якщо щось не вийшло, а просто не припиняйте тренувань.

Загальні правила малювання графіті знаходяться в статті Як малювати графіті.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту