Логотип сайту

Що таке абонент?

Что такое абонент?

Напевно кожен замислювався про те, що означає слово абонент, ну а деяким, навпаки, буде цікаво дізнатися його визначення. У нашій статті ми розповімо вам, що таке абонент, і наведемо приклади використання цього слова.

Про слові «абонент»

Слово «абонент» має французьке походження і дослівно означає «передплатник» (від фр. дієслова abonner - підписуватися). Простіше кажучи, це фізична або юридична особа, яка уклала договір з якоюсь фірмою (підприємством або іншим закладом) на надання послуг.

У сучасному світі абонент - це фізична або юридична особа, яка використовує абонемент. Абонемент дає право скористатися якою-небудь послугою протягом певного терміну. Тобто абонементом вважається документ, що засвідчує ваше право на користування різними послугами.

Приклади використання слова «абонент»

Давайте розглянемо приклади вживання слова «абонент». Найпростіше вживання - «абонент бібліотеки» або «абонент телефонної мережі» (людина, що користується послугами телефонного оператора). Коли ви намагаєтеся додзвонитися до певної людини, ви можете почути голос оператора, який відповідає: «Абонент тимчасово недоступний»

Ви також можете бути абонентом будь-якого салону, використовуючи абонемент на відвідування басейну, фітнес-клубу, спортзалу або іншого закладу. Звучить, може бути, трохи дивно, але таке слововживання стилістично вірно. Дізнатися про значення інших слів і подивитися приклади їх використання ви зможете, прочитавши інші наші статті з розділу Визначення.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту