Логотип сайту

Як звуть інтернів

Как зовут интернов

Досить цікавий і смішний серіал "Інтерни" на ТНТ завоював велику популярність серед глядачів каналу, зараз ми познайомимо вас з основними персонажами серіалу і ви дізнаєтеся, як звуть інтернів.

Головні ролі

Іван Охлобистін - Биков Андрій Євгенович, завідувач терапевтичним відділенням лікарні. Має двох дітей. Керує інтернами і всіляко над ними жартує. Володіє нестерпним характером, часто уражає.Интерны

Світлана Каминіна - Анастасія Костянтинівна Кісегач - голів. лікар лікарні. Володіє м'яким, але рішучим характером. Закохана у завідувача терапевтичним відділенням, має від нього дитину. Також є старший син - колишній інтерн Гліб Романенко.

Вадим Демчог - Іван Натанович Купітман, завідувач шкірно-венерологическим відділенням лікарні. Був одружений три рази, зараз розлучений. Кращий друг Бикова, завжди радий його підтримати в затії і розіграшах над інтернами. Любитель гарного коньяку і красивих жінок.

Світлана Пермякова - Любов Михайлівна Скрябіна - медсестра, джерело пліток у відділенні, весела сміхотуха.

Перші інтерни

Олександр Ільїн - Семен Семенович Лобанов - інтерн, який став лікарем. Самовпевнений, але не дуже кмітливий і простий хлопець. Одружений, 179 серії у нього народжується донька. Часто стріляє цигарки та гроші у колег, так як постійно немає Интерныгрошей.

Ілля Глинников - Гліб Вікторович Романенко - колишній інтерн, який став лікарем. Син Анастасії Кисегач. Високо себе цінує, підтримує репутацію мажору. Зустрічався з Чорноус і дочкою Бикова - Алісою.

Один Ланд Байрон - Філ Річардс - американець родом з Бостона. В серіал увійшов у 67 серії, приїхавши з обміну замість Бориса Левіна. У 179 серії його підвищують до лікаря. Самовпевнений, прямолінійний. Добре знає свою справу.

Інтерни, які вийшли з серіалу

Интерны

Дмитро Шаракоїс - Левін Борис Аркадійович - інтерн, 56 серії відлітає на стажування за обміном в США. Має червоний диплом, добре володіє теорією, але на практиці часто втрачається.

Христина Асмус - Варя Чорноус - інтерн, в серіалі грала роль чесної, наївною і жалісливої дівчини. Але в той же час Биків часто її подлавливал на брехні. У 156 серії вона пішла в хірургічне відділення і більше не з'являлася.

Нові інтерни

Олександр Ляпін - Олексій Денисович Мальцев - один з новобранців Бикова, інтерн. Впертий і працьовитий, саме ці якості і сподобалися Бикову.Интерны

Ілля Шидловський - Максим Леонідович Корнєєв - інтерн, корінний Петербуржець, народився в сім'ї лікарів. Авантюрист, навколо нього частенько відбуваються різні афери.

Аглая-Дар'я Тарасова - Софія Яківна Калініна - інтерн, потрапила до лікарні по блату, племінниця Купитмана. Докладає багато зусиль, щоб перестати залежати від батьків і стати хорошим лікарем. Володіє хорошою кваліфікацією.

Якщо ви хочете дізнатися, як звуть вашого улюбленого актора або актрису, бажаєте дізнатися хто зняв серіал, то зі статті Хто грає в "Інтернах" ви зможете дізнатися всю інформацію.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту