Логотип сайту

Як прикрасити свічки?

Как украсить свечи?

Дивіться відео

Як прикрасити свічки?

Свічки - це незамінний атрибут багатьох урочистих заходів, починаючи від весілля і закінчуючи романтичною вечерею. Можна придбати вже готові декоративні свічки, а можна прикрасити їх самостійно. Про те, як прикрасити свічки своїми руками, ми вам і розповімо.

Декорування стрічками та мереживом

Найпростіший спосіб прикрасити свічки - обернути їх атласними стрічками, тасьмою або мереживом. Наприклад, як прикрасити свічки на весілля? Для весільних свічок чудово підійде мереживо, білий або бежевий атлас. Свічки можна обернути гладкими витками, можна зібрати їх в рюші або навіть «одягнути» свічки в атласні або мереживні спіднички.

Для хрестин або першого причастя підійдуть стрічки ніжних пастельних відтінків.

Якщо ви прикрашаєте свічки для романтичного вечора, то візьміть червоні стрічки.

Прекрасним доповненням до такого декору стануть намистини і стрази. Їх легко закріпити на свічках, якщо злегка розтопити віск і просто втиснути намистини в поверхню свічки.

Декупаж

Відома техніка, яку також можна використовувати для прикраси свічок. При Украсить свечидекупажі ефект декору досягається за рахунок наклеювання на декоруєму поверхню спеціальних серветок з картинками.

Поверхня свічки нагрівають звичайним феном і на розм'якшений віск накладають серветку для декупажу. Потім опуклою стороною нагрітої столової ложки серветку розрівнюють, після цього свічки покривають спеціальним лаком.

Можна прикрасити серветкою всю поверхню свічки або ж використати вирізані з серветки картинки. Декупаж відмінно підійде для створення тематичних свічок: новорічних, великодніх, або вінчальних різдвяних.

Розпис

Художній розпис може бути абстрактною, орнаментальна або сюжетна. Все залежить від того, наскільки добре ви вмієте малювати і з якої нагоди декоруєте свічки.

Для розпису свічок використовують спеціальні парафінові контури. Якщо ж таких Украсить свечиматеріалів у вас немає, то використовуйте вітражні фарби для розпису по склу.

Щоб розписати свічки акриловими фарбами, їх необхідно покрити спеціальним лаком для декорування свічок і дати йому висохнути. Або ж протерти поверхню свічки спиртом, а фарби додати трохи рідкого миючого засобу.

Тепер, знаючи, як прикрасити свічки стрічками, намистинами, картинками або фарбами, спробуйте будь-який з методів декору на практиці. А якщо вам подобається не тільки прикрашати свічки, але і взагалі займатися декоруванням, то почитайте про те, як самостійно можна виготовити інші прикраси.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту