Логотип сайту

Що таке біт?

Что такое бит?

Термін "біт" вживається найчастіше в середовищі людей, які небайдужі до комп'ютерних технологій. Проте є і інші значення цього слова. Що таке біт?

Біт: значення слова

Комп'ютерна тематика

Як ми вже відзначили, у даному контексті ми чуємо слово "біт" найчастіше. У цій ситуації його визначають як один розряд двійкового коду. Всі електронні системи побудовані на простому принципі. Будь-який сигнал для того або іншого пристрою надсилається процесором у вигляді двійкового коду, де "0" буде означати відсутність сигналу (відсутність струму), а значення "1" - його наявність. Найпростіший код може виглядати так: 01001110010. Кожна цифра в коді і є біт - базова одиниця будь-якої інформації. А 8 біт складають один байт.

На нашому сайті є стаття 32 відрізняється від 64 біт. Вона стане в нагоді вам в розумінні будови і роботи вашого комп'ютера.

Приклад вживання: "Значення коду відрізнялося від вихідного всього на один біт. Ми не помітили цього, що привело нас до безперервним пошукам причини збою обладнання протягом довгих місяців".

Теорія ймовірності

Математики також використовують термін "біт". У контексті теорії ймовірності вони визначають його як двійковий логарифм ймовірності рівноймовірно подій.

Інші значення

Мало кому відомо, але у вузьких колах "біт" використовується у значенні золотою або срібною, дуже тонкого дроту для галунів або веремії.

Розібратися в інших термінах з області інформатики ви можете за допомогою нашого розділу Комп'ютерні термінології.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту