Логотип сайту

Що подарувати хлопчику 10 років?

Что подарить мальчику 10 лет?

Нерідко з вибором подарунка дітям у дорослих виникають труднощі. Що подарувати хлопчику 10 років, чим здивувати його і порадувати? Свій вибір ви повинні засновувати на смаках і перевагах хлопчика, якому призначений сюрприз. Тільки те, що йому дійсно цікаво і близько, він зможе оцінити і із задоволенням користуватися цим.

Існує кілька категорій подарунків, і в одній з них обов'язково знайдеться те, що сподобається дитині.

Вибираємо подарунок

Книги та розвиваючі ігри

Книги та розвиваючі ігри будуть цікаві дітям, які люблять читати, посидючі, воліють спокійні ігри. Хлопчику 10 років може бути цікавий жанр пригод і фантастики. Подарувавши йому книгу про піратів, індіанців, ковбоїв або пошуках скарбів, ви допоможете йому перенестися у казковий світ його власної уяви. Велику допомогу в цьому питанні надасть стаття читати хлопчику? Книги для хлопчиків 10 років.

Можете вибрати в якості подарунка розвиваючу гру, так дитина буде сам дізнаватися Подарокщось нове, а також, якщо гра розрахована на декілька учасників, вчитися працювати в команді.

Конструктори

Дітям, які люблять все збирати і розбирати, сподобається конструктор. Безліч деталей дають великий простір для фантазії. Можна майструвати різні фігури, збирати машини, літаки та кораблі. Дитина, що володіє таким набором, може відчути себе видатним конструктором або архітектором. Під час таких занять розвивається дрібна моторика, зміцнюється пам'ять працює уява.

Більше інформації міститься в статті Що подарує хлопчика 11 років.

Радіокеровані іграшки

Подарок

Який хлопчик відмовиться від іграшки з пультом управління? Машина, здатна виконувати його вказівки, здійснювати маневри, рухатися і зупинятися, порадує хлопчика, який тут же зможе представити себе водієм-асом або гонщиком спортивної моделі. Крім машин є радіокеровані літаки, вертольоти, яхти тощо, які теж дуже подобаються дітям.

Цікавий матеріал по даній темі ви знайдете в статті Що подарувати хлопчику 12 років.

Спортивні товари

Категорія спортивних товарів цікава всім дітям без винятку. Завзятий Подарокфутболіст прийде в захват від справжнього футбольного м'яча або фірмових кросівок, ключка порадує хокеїста, а ковзани - любителя фігурного катання. Але навіть якщо хлопчик і не займається цими видами спорту професійно, від гарної ключки і футбольного м'яча він точно не відмовиться.

При захопленні дитини силовими видами спорту ви можете вибрати в спортивному відділі гантелі, відповідного йому ваги. Також можна розглянути як подарунок набір для тенісу, ролики, дартс, велосипед, скейтборд і т. п.

Комп'ютерні ігри

Сьогодні рідко в якого хлопчика 10 років немає комп'ютера. Тому хорошим подарунком Подарокдля нього стане захоплююча комп'ютерна гра. Якщо цей подарунок збираються зробити батьки, то вони самостійно приймають рішення. Якщо ж гру хоче подарувати інший член сім'ї, друг, родич або хтось ще, то важливо спочатку порадитися з батьками хлопчика. Ігри сьогодні можуть нести в собі різний інформаційний посил, в тому числі і негативний, тому тільки батьки мають право вирішувати, в яку гру допустимо грати їх дитині.

Творчі іграшки

Творча особистість оцінить подарунок у вигляді музичного інструменту, набір для малювання, ліплення або усіляких головоломок. Такі іграшки однаково добре підходять дітям, які люблять грати в компанії і тим, хто вміє розважати себе сам. Іноді дитяче захоплення творчістю переростає в професійний рід занять. Можливо, завдяки вашому подарунку з хлопчика виросте музикант, художник або скульптор.

Рекомендуємо прочитати статтю нашого ресурсу - Що подарувати на 13 років Хлопчикам.

Інтерактивні іграшки

Інтерактивні іграшки - це «живі» іграшки. Наприклад, продукція фірми «Vivid». ПодарокІнтерактивне щеня може гавкати і виляти хвостом, морська свинка - пити воду з соски і є листя салату. Якщо дитина хоче завести тварину, можна потренуватися з інтерактивними звірятками.

Так само кожному хлопчикові, безсумнівно, сподобається кермо і інтерактивний світлофор від компанії «Winner». Він допоможе змоделювати реальну ситуацію на дорозі і вивчити правила дорожнього руху.

Не менш корисну інформацію містить стаття Що подарувати дитині 10 років.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту