Логотип сайту

Як стати мисливцем?

Как стать охотником?

Починаючому мисливцеві доводиться непросто. Він повинен не тільки добре освоїти ремесло полювання, але і вникнути в юридичні нюанси. У даній статті ми розглянемо, як стати мисливцем.

Ліцензія на полювання і зброя

Для початку слід зазначити, що якщо ви будете використовувати стрілецька або вогнепальну зброю для полювання, то вам обов'язково потрібно буде зареєструвати його і отримати ліцензію на зброю. Більш того, на певні види дичини або диких звірів існують окремі ліцензії. Варто зазначити, що більшість з них платні і потребують постійного оновлення. Прострочення ліцензії може коштувати чималих грошей, а ведення полювання без неї - кримінальної відповідальності.

Навички стрільби і фізпідготовка

Щоб добре навчитися полювати, вам потрібно відпрацьовувати навички стрільби. Для цього потрібно відвідувати спеціалізовані стрільбища. Ви також можете тренуватися стрільбі і на віддаленій від людей місцевості, але пам'ятайте, що такі тренування заборонені законом.

Важливими якостями кожного мисливця є зібраність, підготовленість і фізична сила. Ви повинні бути витривалими і стійкими до впливу несприятливих факторів, так як полювання часом - серйозне випробування для організму. Вам також знадобляться навички орієнтування на місцевості. Дуже добре, якщо ви любитель походів, вмієте розпалювати багаття, ставити намет, можете адаптуватися в складних умовах.

Навіть якщо ви будете вести полювання не з вогнепальної зброї, а зі стрілецької, такого як арбалет або цибулю, вам обов'язково потрібно буде ознайомитися з правилами стрільби та її особливостями. Обов'язково вивчіть фактори, які будуть впливати на якість стрільби: швидкість вітру, початкова швидкість пострілу і так далі.

Помічники і матеріальна сторона

Для полювання також вам можуть знадобитися помічники, адже для видобутку дикого звіра або ж просто дикої птиці не достатньо просто бути хорошим мисливцем, треба вміти працювати в команді, щоб досягти результату. Більше того, вам можуть стати в нагоді і мисливські собаки, тому уміння спілкуватися з такими тваринами і любов до них може стати запорукою успіху в становленні вас мисливцем.

Нарешті, вам знадобиться чимало коштів, так як полювання є досить дорогим захопленням. Мова йде не тільки про зброю, але і про екіпіровку. Вам може знадобитися машина, яку цілком можливо доведеться тюнінгувати, наприклад, підняти підвіску, змінити покришки і поставити «кенгурятник».

Таким чином, для того щоб стати мисливцем, необхідно мати не тільки гарну фізичну підготовку, навички поводження зі зброєю, але і бути готовим вкладати в цю справу чимало грошей.

Рекомендуємо вам відвідати тематичний розділ Полювання та риболовля.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту