Логотип сайту

Як стати успішним і багатим?

Как стать успешным и богатым?

Дивіться відео

Як стати успішним і багатим?

Не залежно від емоційного типу будь-яка людина прагне до того, щоб бути успішною, багатою та поважною персоною, улюбленцем публіки, до думки якого прислухаються. Але чомусь в одних виходить вибудувати свій шлях на вершину піраміди Маслоу, а інші щодня борються з тим, щоб сяк-так задовольняти свої фізіологічні потреби. Універсальної формули успіху, на жаль, немає, але існує ряд факторів, на які людина в гонитві за багатством абсолютно не звертає увагу, адже саме вони формують його як особистість. Беручи до уваги цю інформацію, людина може стати успішним і багатим, домігшись все, що він тільки забажає.

Освіта - перша сходинка на вершину

Заїжджений стереотип, який, втім, є аксіомою. Хоча багато хто неодноразово брали участь у бесідах на зразок цієї: "Так, у ВУЗах тільки п'ять років можна бездарно штани протирати", - це не так. Навіть самий бездарний учень, який спить на лекціях і всі зусилля спрямовує на те, щоб правдами і неправдами здати залік, накопичує знання, набирається досвіду. Ці знання не завжди матеріалізуються у вигляді економічних теорем і математичних формул, але людина вчиться взаємодіяти з суспільством на іншому рівні, розвиває в собі здатності до мислення, пошуку нестандартних, але ефективних рішень, а також знаходить нові практичні навички. Безумовно, якщо до цього докласти ще прагнення до навчання і інтелект, то по завершенню випускник Вузу має відмінну базу для здійснення нового кроку.

Оточення формує нас, чи ми - оточення?

Сильні особистості є в будь-якому середовищі і існує маса прикладів, коли одна людина змінював мислення більшості, підкоряючи їх своїй волі. Але поки ваш характер не сформувався остаточно - не допускайте у своє суспільство особистостей, які здатні на вас негативно впливати. Зосередьтеся на спілкуванні з людьми, які здатні вас чомусь навчити, надихнути прикладом свого успіху, а також стати куратором в якій-небудь області. Тут діє правило: ви прямуєте туди, куди спрямований ваш погляд. Так який сенс витрачати свій час на камінь, який буде тягнути вас вниз?

Цілі і завдання

Перед тим, як стати багатим і успішним, необхідно також засвоїти, що постановка високих і недосяжних цілей перед собою - це біг на місці, якщо ви використовуєте неправильний підхід. Можна поставити перед собою мету заробити мільярд (про те, як це зробити, читайте у статті Як стати мільярдером), але цей намір з часом вимордує вас, позбавивши життєвих сил. Перед собою потрібно ставити реальну задачу, по досягненню якої ви перейдете до наступного етапу, потім нова і нова сходинка, поки кінцева мета не буде досягнута. Таким чином, ваше життя буде складатися з дрібних перемог, дарують вам радість і сили на нові завдання, а не розчарування.

Зони комфорту не існує

Одним із запорук успіху є постійне зростання і потреба у вивченні нового. Не кажіть собі: "Я зроблю це, і з мене вистачить." - це обман. Залишаючись на місці, ви не утримуєте результат - ви його втратите, так як безперервний розвиток навколишнього світу змушує вас пізнавати все більше нововведень, в тому числі і технічних, знання яких дозволяє здійснювати процеси простіше і швидше. Постійний прогрес - це можливість бути першим і кращим в вакансій, що вас сферах. Будьте професіоналом своєї справи і успіх не змусить себе довго чекати (інші практичні поради читайте у статті Як домогтися успіху в житті).

Свою справу - свої правила

Одним з ключових моментів у набутті багатства є власний бізнес, в якому власник розбирається на вищому рівні, володіючи тонким діловою хваткою. Багато хто боїться самої суті цього слова, вважаючи, що мова йде про торгівлю акціями, придбанні заводу або створення великого концерну, на що немає ні часу, ні капіталу, ні досвіду - це далеко не так. Не втрачайте даремно часу на своїй роботі, частіше дивіться по сторонам. Ви неодмінно помітите масу ідей і можливостей, що мають шанси з часом перерости в бізнес, наприклад:

  • Працюючи в торговій компанії, користуйтеся пільгами для співробітників і продавайте ці товари знайомим і їх оточенню, пропонуючи вигідну ціну на тлі роздрібних магазинів;
  • Якщо робота пов'язана з людьми, то це потенційна база клієнтів для вашого майбутнього бізнесу. Пропонуючи свої послуги або товари, почніть з них;
  • У ваші обов'язки входять часті відрядження? Вникайте в справи вашої компанії, попутно обростаючи зв'язками, щоб надалі мати можливість запропонувати керівництву відкрити філію в новому місті і очолити його.
  • Для тих, хто вірить, що багатство можна приманити хитрими обрядами, на сайті представлена стаття Як привабити багатство.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту