Логотип сайту

Як знайти фільм за описом?

Как найти фильм по описанию?

Іноді буває, що перемикаючи канали, ви знаходите дуже цікавий фільм і досматриваете його до кінця. Через якийсь час знову подивитися його, а назви або не знаєте, або не пам'ятаєте. У такому випадку можна спробувати пошукати фільм за сюжетом або короткому опису. Поговоримо про те, як знайти фільм за описом.

Для того, щоб знайти фільм, який вас цікавить, можна скористатися наступними варіантами пошуку:

 • форуми кінолюбителів;
 • сайти фільмів;
 • головні герої і актори;
 • соціальні мережі;
 • архіви телеканалів.
 • Форуми кінолюбителів

  Для того, щоб знайти назву фільму за описом, можна зайти на спеціалізований форум любителів фільмів, наприклад, на сайт kinopoisk.ru. Спочатку необхідно зареєструватися на сайті і створити тему, в якій описати все, що ви пам'ятаєте про фільм. Якщо хтось із відвідувачів дізнається фільм, він обов'язково напише відповідь.

  Сайти фільмів

  Сайти, на яких зібрані кінофільми, також можуть допомогти з пошуком фільму. У пошуку необхідно вказати, наприклад, жанр, ім'я головного героя або ключове слово з фільму. Можна скористатися сайтом kinopoisk.ru або my-hit.org.

  Головні герої та актори

  Якщо ви пам'ятаєте головних героїв та акторів, які грали у фільмі, в пошуковому рядку вкажіть їх імена і приблизний жанр фільму. Також, якщо у фільмі грає знаменитий актор, Ви можете знайти у Вікіпедії присвячену йому сторінку і заглянути в розділ "Фільмографія", де буде список фільмів, в яких знімався актор. Напевно серед них опиниться і той, що ви шукайте.

  Соціальні мережі

  У тому випадку, якщо ви не знаєте, де знайти фільм, і жоден з наведених вище варіантів не допоміг вам, можна скористатися соціальними мережами. Додайте оголошення на своїй сторінці або в статусі так, щоб ваші друзі і знайомі його бачили. Також можна знайти через пошук групи, в яких люди обговорюють кіно - там вам можуть допомогти з'ясувати назву улюбленого фільму.

  Архіви телеканалів

  Якщо ви нещодавно переглянули кінострічку по кабельному телебаченню, то знайти її можна, заглянувши в програму передач. Для цього необхідно згадати день і телевізійний канал, по якому транслювався фільм, зайти на сайт кінокомпанії, подивитися програму та визначити фільм.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту